/    /    /    /  

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 092 Ma Zi Ren Wan

Značka:
Množství: 192-200 kuliček, 33 g
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Trávení
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
215
ks
Bez DPH 187 Kč

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 092 Ma Zi Ren Wan

TCM formule 092 Ma Zi Ren Wan Lanzhou Pharmaceutical, neboli Spuštění džunky na řeku, pomáhá zlepšovat stav organismu v případě zácpy provázené tuhou stolicí.

Formule přispívá ke zlepšení stavu při zácpě s tuhou stolicí, která patří k civilizačním chorobám a je vyvolána především nevhodným složením stravy, nedostatečným přísunem tekutin, stresem a nedostatkem pohybu. Mezi časté doprovodné příznaky patří žízeň, pocit suchosti v ústechsuchá kůželámavé nehty a vlasy, časté močení z důvodu narušené distribuce tekutin.

Použití: Formuli užívejte bez jídla a to minimálně 15 minut před jídlem nebo minimálně 30 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje. Nepodávat v těhotenství.

Dávkování: Užívejte 3x denně 8 až 16 kuliček po dobu několika týdnů. Po obnovení správné funkce střev dávku opatrně snižujeme do ztracena, abychom umožnili střevu si upravenou činnost "osvojit".

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Pivoňka bělokvětá, Sezam indický, Šácholan čínský, Slivoň arménská, Herba palmati, Citrus reticulata
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
specifická označení: tradiční čínská medicína
užití: vnitřní