/    /    /    /  

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 102 Ba Zheng Wan

Značka:
Množství: 192-200 kuliček, 33 g
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Hormony a ledviny
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
215
ks
Bez DPH 187 Kč

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 102 Ba Zheng Wan

TCM formule 102 Ba Zheng Wan Lanzhou Pharmaceutical, neboli Hoře od říční delty, pomáhá zlepšovat stav organismu při zánětech močových cest, pálení při močení a akutních zánětech prostaty.

Formule pomáhá při již projeveném zánětu močových cest, nepoužívá se jako prevence. Pomáhá zmírňovat pálení a řezání při močení, bolest v podbřišku a případnou podrážděnost či neklid.

Směs se užívá v případě bolestivého močení s tmavou, zakalenou až krvavou močí, bolesti v podbřišku, urgence k močení a sucha v ústech.

Použití: Formuli užívejte bez jídla a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: Užívejte 5x denně až 20 kuliček, s ústupem obtíží snižte dávku na 3x denně 8 kuliček, poté zvažte další léčbu se zaměřením na příčinu.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Rdesno ptačí, Lékořice uralská, Korkovník amurský, Jitrocel asijský, Desmodium styracifolii, Hvozdník pyšný, Arálie papírodárná, Gardenie jasmínová
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
specifická označení: tradiční čínská medicína
užití: vnitřní