/    /    /    /  

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 105P Shen Ling Bai Zhu Pian

Značka:
Množství: 60 tablet, 36 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Trávení
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
315
ks
Bez DPH 274 Kč

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 105P Shen Ling Bai Zhu Pian

Posiluje funkce sleziny, žaludku, extrahuje vlhkost

Z hlediska tradiční čínské medicíny se v Číně používá u stavů jako kupř.: chronická gastroenteritida, chronický průjem, anémie, chronická nefritida, poruchy trávení u kojenců, pozitivní test na bílkoviny v moči; používá se také na chronickou bronchitidu nebo pneumonii při prázdnotě sleziny s vydatným hlenem, řídká stolice nebo průjem, snížená chuť k jídlu, slabost v končetinách, úbytek hmotnosti, distenze a dusivý pocit v hrudníku a nadbřišku, unavený vzhled.

Dávkování: Užívejte 2 tablety 3krát denně, ideálně 15 minut po jídle, a dobře zapijte vodou.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Atractylis macrocephala radix, Codonopsis pilosula radix, Poria cocos sclerocium, Glycyrrhiza uralensis radix, Dioscorea batatas rhizoma, Dolichos lablab semen, Nelumbo nucifera semen, Coicis Lachryma Semen, Platycodon grandiflorum radix, Amomum villosum fructus, Amylum
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
specifická označení: tradiční čínská medicína
užití: vnitřní