/    /    /    /  

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 111 Bei Xie Shen Shi Wan

Značka:
Množství: 192-200 kuliček, 33 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Hormony a ledviny, Vlasy a kůže
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
215
ks
Bez DPH 187 Kč

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 111 Bei Xie Shen Shi Wan

TCM formule 111 Bei Xie Shen Shi Wan Lanzhou Pharmaceutical, neboli Údolí mokřinových polí, pomáhá zlepšovat stav organismu při svědivých kožních zánětech dolní poloviny těla, při pocení dolních končetin a při gynekologickém výtoku.

Formule pomáhá působit proti mikroorganismům, které jsou příčinou zánětů, ale také pomáhá harmonizovat hormonální nerovnováhu a podporuje správnou funkci imunitního systému.

Směs se užívá v případě gynekologického výtoku, který je žlutý, svědivý či pálivý a v případě mokvavého ekzému či vyrážky horšící se vlhkým prostředím. 

Použití: Formuli užívejte bez jídla a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje. U kožních obtíží je vhodná konzultace s terapeutem TCM.

Dávkování: Užívejte 3x denně 8 až 16 kuliček. Známky zlepšení se objevují po jednom měsíci, k úplnému odstranění potíží je potřebné užívání kolem půl roku.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Slzovka obecná, semeno, Pornatka kokosová, plodnice, Pivoňka křovitá, kůra kořene, Třemdava drsnoplodá, kůra kořene, Korkovník amurský, kůra, Tetrapanax papírodárný, dřeň stonku, Atraktylis vejčitá, kořen, Žabník východní, oddenek, Jarva Monierova, plod, Gardenie jasmínová, plod, Jam sedmilaločný, oddenek, Mikrokrystalická celulóza, Stearan hořečnatý, Oxid křemičitý koloidní
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
specifická označení: tradiční čínská medicína
užití: vnitřní