/    /    /    /  

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 141 Jin Suo Gu Jing Wan

Značka:
Množství: 192-200 kuliček, 33 g
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Hormony a ledviny
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
215
ks
Bez DPH 187 Kč

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 141 Jin Suo Gu Jing Wan

TCM formule 141 Jin Suo Gu Jing Wan Lanzhou Pharmaceutical, neboli Chránící zlatý zámek, pomáhá zlepšovat stav organismu při potížích s udržením moči, ukapaváním po močení a dětským nočním pomočováním, Dále pomáhá při spontánním výronu semen u mužů a čirého výtoku u  žen.

Formule pomáhá redukovat výskyt nočního pomočování zejména u dětí, obtíží s udržením moči a nočního výronu semene u mužů.

Směs se užívá v případě nedostatečné funkce ledvin, poševního výtoku, mužských sexuálních poruch a předčasné ejakulace.

Použití: Formuli užívejte bez jídla a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: Užívejte 2x denně 6 tablet po dobu dvou měsíců, dávka se reguluje dle stavu.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Lotos indický – semeno, Lotos indický – květ, Euryalis ferox, Kozinec čínský, Fossilia mastodi, Ústřice, Mikrokrystalická celulóza, Stearan hořečnatý, Oxid křemičitý koloidní
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
specifická označení: tradiční čínská medicína
užití: vnitřní