/    /    /    /  

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 172 You Gui Wan

Značka:
Množství: 192-200 kuliček, 33 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Hormony a ledviny
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
215
ks
Bez DPH 187 Kč

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 172 You Gui Wan

TCM formule 172 You Gui Wan Lanzhou Pharmaceutical, neboli Blahodárná sílu kořenu, pomáhá zlepšovat stav organismu při pobolívání v bedrech a slabosti v kolenou, při častém a hojném močení a při močení v noci.

Formule pomáhá zlepšovat termoregulaci, pomáhá proti otokům, pobolívání v bedrech a kolenou, zlepšuje potenci a také libido.

Směs se užívá v případě bolesti zad a slabosti kolen, snížení potence, zimomřivosti, častého a hojného močení, močení v noci a otocích či průjmech.

Použití: Formuli užívejte bez jídla a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: Užívejte 3 x denně 8 kuliček po dobu nejméně 1 měsíce, ideální je minimálně dvouměsíční kúra.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Rehmanie lepkavá modif., Dřín lékařský, Euryale železovitá, semeno, Děhel čínský, Gumojilm jilmový, Kustovnice čínská, Kuskuta čínská, Skořicovník čínský, Jam čínský
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
přebal: papírový
specifická označení: tradiční čínská medicína
užití: vnitřní