/    /    /    /  

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 182 Qi Ju Di Huang Wan

Značka:
Množství: 192-200 kuliček, 33 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Oči a uši, Doplňky stravy pro zlepšení zraku
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
215
ks
Bez DPH 187 Kč

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 182 Qi Ju Di Huang Wan

TCM formule 182 Qi Ju Di Huang Wan Lanzhou Pharmaceutical, neboli Lesk nefritového šperku, pomáhá zlepšovat stav organismu při únavě očí, suchosti očí, zhoršení zraku či světloplachosti.

Formule zlepšuje funkci a výživu jater a ledvin, podporuje krvetvorbu.Právě zlepšením výživy jater a ledvin směs pomáhá zmírňovat únavu očí, bolest a suchost očí a pocit drhnutí.

Směs se užívá v případě suchých očí a bolesti za očima, zhoršení zraku, zejména po únavě a dlouhém čtení, šerosleposti a světloplachosti.

Použití: Formuli užívejte bez jídla a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: 3x denně 8 kuliček. Účinek lze u zrakových potíží z únavy pozorovat již po třech dnech, u dlouhodobých potíží se v závislosti na stavu užívání prodlužuje na dva až tři měsíce.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Rehmanie lepkavá modif., kořen, Dřín lékařský, plod, Euryale železovitá, semeno, Žabník orientální, oddenek, Pornatka kokosová, dřeň, Pivoňka polokřovitá, kůra kořene, Kustovnice čínská, plod, Zlateň indická, květ, Jam čínský, oddenek
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
přebal: papírový
specifická označení: tradiční čínská medicína
užití: vnitřní