/    /    /    /  

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 185 Zhi Bai Di Huang Wan

Značka:
Množství: 192-200 kuliček, 33 g
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Hormony a ledviny, Vlasy a kůže
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
215
ks
Bez DPH 187 Kč

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 185 Zhi Bai Di Huang Wan

TCM formule 185 Zhi Bai Di Huang Wan Lanzhou Pharmaceutical, neboli Svěžest podvečerní pagody, pomáhá zlepšovat stav organismu při návalech horkosti a pocení, padání vlasů, suché kůži, nočním pocení a pocitu suchosti v ústech či krku. Formule pomáhá navozovat hormonální rovnováhu a obnovovat jejich vlastní produkci.

Směs se užívá v případě návalů a pocení v období klimakteria, emoční podrážděnosti a nestability, nočního pocení, suchosti sliznic, žízně, povadlé pleti, řídnutí kostí, stavů po operaci dělohy, větší žíznivosti navečer a horkosti na ploskách nohou či v dlaních.

Použití: Formuli užívejte bez jídla a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: 3 x denně 8 kuliček. Podávání je dlouhodobější, první příznivé účinky lze sledovat po jednom měsíci.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Rehmanie lepkavá modif., Dřín lékařský, Euryale železovitá, semeno, Pornatka kokosová, Pivoňka polokřovitá, Žabník orientální, Korkovník amurský, Anemarena, Jam čínský
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
přebal: papírový
specifická označení: tradiční čínská medicína
užití: vnitřní