/    /    /    /  

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 186 Mai Wei Di Huang Wan

Značka:
Množství: 192-200 kuliček, 33 g
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Vlasy a kůže
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
215
ks
Bez DPH 187 Kč

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 186 Mai Wei Di Huang Wan

TCM formule 186 Mai Wei Di Huang Wan Lanzhou Pharmaceutical, neboli Celistvost kovového štítu, pomáhá zlepšovat stav organismu při dlouhodobém suchém pokašlávání, suchém kašli s žilkami krve, častých infekcích a snížené imunitě.

Formule zlepšuje imunitní odolnost, zejména při recidivujících zánětech dýchacích cest či alergiích a posiluje energetický okruh ledvin a plic.

Směs se užívá v případě dětské podrážděnosti a nesoustředěnosti až hyperaktivitě, poruchách spánku u dětí, opožděném tělesném nebo duševním vývoji v dětském věku. Dále směs pomáhá při zhoršené imunitě s častými infekcemi dýchacích či močových cest, suchém kašli či pokašlávání a pokašlávání při dlouhém mluvení.

Použití: Formuli užívejte bez jídla a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: 3x denně 4 kuličky. Doba podávání je 3 měsíce. U dětí s narušenou imunitou se podává vždy v období klidu, při infekcích se vynechává a nasazuje se s jejich odezněním. U malých dětí se doporučuje kuličky nadrtit a podávat rozpuštěné v tekutině či s jídlem.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Rehmanie lepkavá modif., Jam čínský, Dřín lékařský, Pornatka kokosová, Ofiopogon japonský, Pivoňka polokřovitá, Žabník orientální, Klanopraška čínská
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
přebal: papírový
specifická označení: tradiční čínská medicína
užití: vnitřní