/    /    /    /  

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 188 Zuo Gui Wan

Značka:
Množství: 192-200 kuliček, 33 g
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Hormony a ledviny, Vlasy a kůže
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
215
ks
Bez DPH 187 Kč

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 188 Zuo Gui Wan

TCM formule 188 Zuo Gui Wan Lanzhou Pharmaceutical, neboli Zrcadlení hvězdného nebe, pomáhá zlepšovat stav organismu při slabosti a pobolívání v bedrech, větší žízni, nočním pocení či nutnosti zchladit se.

Formule pomáhá posilovat energetické rezervy organismu, které s postupem let ubývají. Upravuje hormonální nerovnováhu organismu ve středním věku a zejména u žen v období klimakteria.

Směs se užívá v případě poruch ledvin, nočního pocení, častého nočního pocení, bolesti a slabosti v bedrech a kolenou, padání vlasů, suchosti v hrdle a ústech spojené s žíznivostí.

Použití: Formuli užívejte bez jídla a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: Užívejte 2x denně 6 kuliček po dobu nejméně tří měsíců.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Dřín lékařský, Euryale železovitá, semeno, Kustovnice čínská, Achyrant dvouzubý, Kokotice čínská, Jam čínský
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
přebal: papírový
specifická označení: tradiční čínská medicína
užití: vnitřní