/    /    /    /  

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 191 (Nu Ke) Ba Zhen Wan

Značka:
Množství: 192-200 kuliček, 33 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Hormony a ledviny, Mozek a krevní oběh
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
215
ks
Bez DPH 187 Kč

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 191 (Nu Ke) Ba Zhen Wan

TCM formule 191 Nu Ke Ba Zhen Wan Lanzhou Pharmaceutical, neboli Náramek osmi perel, pomáhá zlepšovat stav organismu při všeobecném oslabení, vyčerpání trvajícím delší dobu, únavě, bledosti, závratích a nevýkonnosti. Formule se osvědčila pro posílení po operaci, porodu a při kojení.

Formule posiluje vitální energii a zlepšuje krvetvorbu i prokrvení tkání. Zlepšení krvetvorby je velice důležité zejména pro ženy, jelikož u nich dochází k pravidelným ztrátám krve během menstruace .

Směs se užívá v případě celkové únavy po nemoci, poporodní rekonvalescence, poporodní chudokrevnosti či nedostatečnosti mateřského mléka, v případě zadýchávání se, nechutenství, nechuti mluvit, nevýkonnosti tělesné i duševní a v případě stavů po ztrátě většího množství krve.

Použití: Formuli užívejte bez jídla a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: 3x denně 8 kuliček do opětovného pocitu dostatku energie. U kojících matek či osob trpících chudokrevností se podává do stabilizace stavu. Směs není návyková ani při dlouhodobém užívání.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Děhel čínský, Rehmanie lepkavá modif., Pivoňka bělokvětá, Atraktylis velkohlavý, Pazvonek chloupkatý, Pornatka kokosová, Koprníček wallichův, Lékořice uralská modif.
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
přebal: papírový
specifická označení: tradiční čínská medicína
užití: vnitřní