/    /    /    /  

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 192 Gui Pi Wan

Značka:
Množství: 192-200 kuliček, 33 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Mozek a krevní oběh, Ostatní produkty pro psychickou pohodu
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
215
ks
Bez DPH 187 Kč

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 192 Gui Pi Wan

TCM formule 192 Gui Pi Wan Lanzhou Pharmaceutical, neboli Harmonie broskvového háje, pomáhá zlepšovat stav organismu při duševní přepracovanosti, poruchách spánku a nadměrném přemítání. Pomáhá posilovat mentální výkon.

Formule je sestavená velmi harmonicky - povzbuzuje tělo, pomáhá zklidňovat psychiku a zlepšuje duševní funkce.

Směs se užívá v případě duševní přepracovanosti, zapomnětlivosti a zhoršené intelektuální výkonnosti, poruch spánku při nadměrném přemítání, sklonech k úzkosti a srdeční neuróze a v případě potřeby zvýšeného mentálního výkonu například v období zkoušek nebo výjimečných pracovních povinností.

Použití: Formuli užívejte bez jídla a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: 3x denně 8 kuliček je běžnou dávkou pro dospělého člověka. Výjimečně (noční řízení auta, poslední den před zkouškou atd.) se podávají dávky vyšší až do dávky 20 kuliček po dvou hodinách.Dostavení se účinku odpovídá stavu, pro který se směs užívá. Pokud je užívaná pro zlepšení výkonnosti před zkouškami, je efekt patrný ihned. U přepracovanosti, poruch spánku, zapomnětlivosti a dalších problémů se viditelný účinek dostavuje do jednoho měsíce od začátku užívání.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Atraktylis velkohlavý, Děhel čínský, Pornatka kokosová, Euphoria longana, Vitod tenkolistý, Kozinec blanitý, Pazvonek chloupkatý, Jujuba ostnitá, Chrpovník lopuchový, Lékořice uralská, modif., Jujuba čínská
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
přebal: papírový
specifická označení: tradiční čínská medicína
užití: vnitřní