/    /    /    /  

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 194 Yang Ying Wan

Značka:
Množství: 192-200 kuliček, 33 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Hormony a ledviny
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
215
ks
Bez DPH 187 Kč

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 194 Yang Ying Wan

TCM formule 194 Yang Ying Wan Lanzhou Pharmaceutical, neboli Hravost lesní opičky, pomáhá zlepšovat stav organismu při chronických vysilujících nemocech a poporodní vyčerpanosti. Jde o jednu z nejznámějších formulí pro dlouhověkost.

Směs je vhodná pro posílení organismu při nebo po chronických vysilujících nemocech, po porodu a po jakémkoli poranění. Doporučuje se i u fyzicky těžce pracujících lidí nebo u lidí s náročným životním tempem

Použití: Formuli užívejte bez jídla a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: Užívejte 3x denně 8 kuliček. Děti do dvanácti let užívají dávku poloviční.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

konzistence: pevná
obal: plastový
přebal: papírový
specifická označení: tradiční čínská medicína
užití: vnitřní