/    /    /    /  

TCM formule 299 Cordyceps Max, Dongchong Xiacao

Značka:
Množství: 50 kapslí, 12,5 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Hormony a ledviny, Dýchání, Houby a extrakty
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
299
ks
Bez DPH 260 Kč

TCM formule 299 Cordyceps Max, Dongchong Xiacao

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Dle §3 odst.5 písm.a) vyhlášky č.225/2008 ve znění pozdějších předpisů "Označování doplňků stravy nesmí doplňkům stravy přisuzovat vlastnosti týkající se prevence, léčby nebo vyléčení lidských onemocnění nebo na tyto vlastnosti odkazovat.". Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Tibetská houba Housenice čínská.

Po často se opakujících nachlazeních, chřipkách či angínách bývá tělo velmi oslabené. Tento stav je tím zákeřnější, že se nemusí projevit fyzickou slabostí, ale jen dílčími příznaky, jako občasnou únavou, přetrvávajícím pokašláváním, drážděním ke kašli, pobolíváním v bedrech a kolenou, častým močením apod. Nemoc již tělo opustila, ale zanechala po sobě vyčerpaný organismus. V této době je obzvlášť potřeba tělo posílit ohledně jeho schopnosti vzdorovat vnějším vlivům a zároveň je vnitřně zpevnit a zkonsolidovat. Cordyceps chinensis dokáže v sobě spojit tyto funkce jako žádné jiné léčivo užívané v TCM. Provádí posílení yangu ledvin za současného vyživování yinu plic. Yang ledvin bývá často narušen předchozím podáním antibiotik, zatímco yin plic může být stráven horečkou nebo vyčerpávajícím kašlem.

Dávkování a doba užívání: 3 kapsle 2 x denně

upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné