/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Tea tree bio 5 ml

Značka:
Množství: 5 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 10 ml / 219 Kč
Kategorie: Éterické oleje S - Z, Aromaterapie pro děti
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
164
ks
Bez DPH 136 Kč

Nobilis Tilia Tea tree bio 5 ml

Nobilis Tilia Tea Tree je čistá rostlinná silice z australského čajovníku vyráběná v lékopisné a bio kvalitě. Typická vůně tea tree je charakteristická svěžími bylinnými a balzamickými tóny, které působí na mnoho oblastí lidského organismu a éterický olej z tea tree patří rovněž mezi silice první pomoci.

Tea tree olej má především významné dezinfekční a antibakteriální účinky, naředěný jej lze používat na pokožku trpící akné, dermatitidami či jinými kožními onemocněními. Brání množení bakterií a dalších mikroorganismů a ihned zklidňuje podráždění či zarudnutí.

Olej z tea tree lze použít také k lokální dezinfekci například při kousnutí hmyzem. Tea tree pomáhá podporovat přirozenou regenerační schopnost tkání, proto je velmi oblíbeným pomocníkem při drobných poraněních a oděrkách. Zároveň zmírňuje otoky a působí také proti plísním.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 3 let věku. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Malaleuca Alternifolia (Tea Tree) Oil
i
i

aromaterapeutické účinky: afty a opary, bodnutí hmyzem, celulitida, mastná pleť, nachlazení a viróza, revmatismus a artritida
konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz