/    /    /    /    /  

Medikomed Tea tree, čajové dřevo 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Éterické oleje S - Z, Aromaterapie pro děti
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
117
ks
Bez DPH 97 Kč

Medikomed Tea tree, čajové dřevo 10 ml

Medikomed Tea Tre je éterický olej z čajovníku pocházejícího z daleké Austrálie. Je jedním z nejuniverzálnějších esenciálních olejů a má své stálé místo v domácí lékárničce. Vůně tea tree je bohatá na bylinné a kafrové tóny, jenž mají stimulační a tonizující účinek.

Tea tree olej je silným antibakteriálním prostředkem a je často využíván jako olej první pomoci při drobných poraněních. Dezinfikuje rány či popáleniny a působí také po poštípání hmyzem, kdy zmírňuje nepříjemné svědění. Je přirozeně protizánětlivý a antiseptický.

Éterický olej z tea tree je vhodný také pro péči o pokožku, zejména pak mastnou, problematickou či náchylnou k akné. Normalizuje tukový metabolismus pleti a harmonizuje produkci kožního mazu. Zároveň ulevuje od bolestí pohybového aparátu a působí příznivě při rýmě a nachlazení.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru

Tip: Pro rychlý účinek nařeďte éterický olej čistým rostlinným olejem a aplikujte na pokožku. Éterický olej nepoužívejte nezředěný. Není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 3 let věku.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti