/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Tea tree extra, čajovník 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Éterické oleje S - Z, Aromaterapie pro děti
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
169
ks
Bez DPH 140 Kč

Nobilis Tilia Tea tree extra, čajovník 10 ml

Nobilis Tilia Tea tree extra je velice oblíbený a hojně využívaný éterický olej vyráběný v lékopisné kvalitě. Jeho typická bylinná vůně s balzamickými tóny má stimulační účinek na nervový systém a vyznačuje se širokým spektrem účinků na mnoho tělesných systémů.

Tato verze tea tree oleje obsahuje méně cineolu a více terpinolu, je tedy vyšší kvality a její účinky jsou maximalizovány. Jedná se o typickou silici první pomoci se silnými antibiotickými a dezinfekčními účinky. Má využití při mnoha bakteriálních, plísňových a virových infekcích a lze ji po naředění použít také lokálně.

Tea tree olej také posiluje obranyschopnost organismu, podporuje imunitní systém a má vliv na zdraví kůže, nehtů i sliznic. Lze jej použít k dezinfekci drobných poranění. Mimo jiné také zmírňuje otoky, zastavuje krvácení a dodává pocit sebedůvěry a odolnosti.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 3 let věku. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Malaleuca Alternifolia (Tea Tree) Oil
i
i

aromaterapeutické účinky: afty a opary, bodnutí hmyzem, celulitida, mastná pleť, nachlazení a viróza, problematická pleť a akné, revmatismus a artritida
konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz