/    /    /    /    /  

Saloos Tea tree 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Éterické oleje S - Z, Aromaterapie pro děti
Hodnocení:
5,0/5 4 hlasy
Cena
89
ks
Bez DPH 74 Kč

Saloos Tea tree 10 ml

Saloos Tea Tree je přírodní rostlinná silice s intenzivní hořce kořeněnou vůní. Éterický olej z čajovníku je jedním z nejoblíbenějších a obecně nejpoužívanějších. Má silné antiseptické účinky a je používán pro dezinfekci drobných oděrek či poranění. Působí protizánětlivě a zmírňuje otoky.

Díky své výrazné vůni účinně neutralizuje veškeré nepříjemné pachy na pracovišti či v domácnosti. Čistí vzduch a přináší atmosféru osvěžení. Tea tree zmírňuje podráždění pokožky a podporuje přirozenou regenerační schopnost tkání, díky čemuž urychluje hojení.

Zároveň posiluje mikrocirkulaci a mírní krvácení dásní. Pomáhá optimalizovat tukový metabolismus v pokožce, a je proto vhodný i na mastnou a smíšenou pleť. Éterický olej z tea tree ja často využíván jako tzv. silice první pomoci při štípnutí hmyzem či oparech.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.

Saloos Tea tree 10 ml

Saloos Tea Tree je prírodná rastlinná silica s intenzívnou horko korenistou vôňou. Éterický olej z čajovníka je jedným z najobľúbenejších a všeobecne najpoužívanejších. Má silné antiseptické účinky a je používaný na dezinfekciu drobných odrenín alebo poranenia. Pôsobí protizápalovo a zmierňuje opuchy.

Vďaka svojej výraznej vôni účinne neutralizuje všetky nepríjemné pachy na pracovisku či v domácnosti. Čistí vzduch a prináša atmosféru osvieženia. Tea tree zmierňuje podráždenie pokožky a podporuje prirodzenú regeneračnú schopnosť tkanív, vďaka čomu urýchľuje hojenie.

Zároveň posilňuje mikrocirkuláciu a mierni krvácanie ďasien. Pomáha optimalizovať tukový metabolizmus v pokožke a je preto vhodný aj na mastnú a zmiešanú pleť. Éterický olej z tea tree ja často využívaný ako tzv. Silica prvej pomoci pri uštipnutí hmyzom či oparoch.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz