/    /    /    /    /  

Argandia Tekuté mýdlo Alep 300 ml

Značka:
Množství: 300 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Tekutá přírodní mýdla
Certifikáty: COSMETIQUE BIO - CHARTE COSMEBIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
378
ks
Bez DPH 312 Kč

Argandia Tekuté mýdlo Alep 300 ml

Alepské tekuté mýdlo Argandia bez parfemace a syntetických barviv je vyráběno dle tradiční marseillské receptury a je vhodné pro všechny typy pokožky. Obsahuje ceněný olivový olej a olej z bobulí syrského vavřínu. Díky přírodnímu glycerinu a dalším šetrným mycím látkám jemně umyje ruce i celé tělo.

Alepské tekuté mýdlo s glycerinem, šetrnými rostlinnými tenzidy a přírodními oleji jemně myje pokožku a zanechává ji krásně zvláčněnou a vyživenou. Olivový olej a olej z plodů vavřínu obsahují značné množství vitaminů, nenasycených mastných kyselin a dalších prospěšných látek, jež zvláčňují, regenerují a promašťují i problematickou, suchou či podrážděnou pokožku. Mají také protizánětlivé a antiseptické účinky. Vavřínový olej napomáhá hojení ran, zklidňuje pleť a vyrovnává hladinu mazu.

Použití: Malé množství tekutého mýdla naneste na navlhčenou pokožku, dobře promněte, až se vytvoří jemná pěna, poté dobře opláchněte čistou vodou.

Argandia Tekuté mýdlo Alep 300 ml

Alepské tekuté mydlo Argandia bez parfumácie a syntetických farbív je vyrábané podľa tradičnej marseillskej receptúry a je vhodné pre všetky typy pokožky. Obsahuje cenený olivový olej a olej z bobúľ sýrskeho vavrínu. Vďaka prírodnému glycerínu a ďalším šetrným umývacím látkam jemne umyje ruky i celé telo.

Alepské tekuté mydlo s glycerínom, šetrnými rastlinnými tenzidmi a prírodnými olejmi jemne umýva pokožku a zanecháva ju krásne zvláčnenú a vyživenú. Olivový olej a olej z plodov vavrínu obsahujú značné množstvo vitamínov, nenasýtených mastných kyselín a ďalších prospešných látok, ktoré zvláčňujú, regenerujú a premasťujú aj problematickú, suchú či podráždenú pokožku. Majú tiež protizápalové a antiseptické účinky. Vavrínový olej napomáha hojeniu rán, upokojuje pleť a vyrovnáva hladinu mazu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Potassium Olivate1), Glycerin, Potassium Laurate, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil1), Potassium Benzoate, Potassium Sorbate, Laurus Nobilis Fruit Oil
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: gelová
obal: plastový

Výrobce

Argandia
ZA Le Camp Bernard
84110 Sablet
Francie
tel: 04 90 12 35 85
http://www.argandia.com/