/    /    /    /    /  

Bio-D Tekuté mýdlo na ruce Aloe vera a limetka 500 ml

Značka:
Množství: 500 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 5 l / 698 Kč
Kategorie: Tekutá přírodní mýdla
Certifikáty: LEAPING BUNNY, VEGAN
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
149
ks
Bez DPH 123 Kč

Bio-D Tekuté mýdlo na ruce Aloe vera a limetka 500 ml

Tekuté mýdlo na ruce Bio-D s osvěžující vůní limety a Aloe vera spolehlivě myje pokožku rukou, současně ji ale zbytečně nevysušuje, a nezpůsobuje podráždění. Složení na bázi rostlinných tenzidů tvoří krémovou pěnu, která si poradí i s odolnou špínou a mastnotou, ale pokožku nepřesuší.

Tekuté mýdlo se svěží vůní limety a Aloe pečuje o namáhané ruce, zároveň je spolehlivě myje od každodenních nečistot. Složení s rostlinnými tenzidy a mořskou solí pokožku účinně čistí a mírně dezinfikuje, zatímco kyselina mléčná zklidňuje a esenciální oleje z citrusových plodů působí antibakteriálně. O zklidnění se také stará šťáva z Aloe vera, která navíc pokožku zjemňuje, podporuje regeneraci a uzamyká potřebnou hydrataci. Tekuté mýdlo na ruce je díky jemnému přírodnímu složení vhodné pro pravidelné každodenní použití.

Použití: Naneste na vlhkou pokožku rukou, namydlete a opláchněte dostatečným množstvím čisté vody.

Bio-D Tekuté mýdlo na ruce Aloe vera a limetka 500 ml

Tekuté mydlo na ruky Bio-D s osviežujúcou vôňou limetky a Aloe vera spoľahlivo umýva pokožku rúk, súčasne ju ale zbytočne nevysušuje a nespôsobuje podráždenie. Zloženie na báze rastlinných tenzidov tvorí krémovú penu, ktorá si poradí aj s odolnou špinou a mastnotou, ale pokožku nepresuší.

Tekuté mydlo so sviežou vôňou limetky a Aloe sa stará o namáhané ruky, zároveň ich spoľahlivo umýva od každodenných nečistôt. Zloženie s rastlinnými tenzidmi a morskou soľou pokožku účinne čistí a mierne dezinfikuje, zatiaľ čo kyselina mliečna upokojuje a esenciálne oleje z citrusových plodov pôsobia antibakteriálne. O upokojenie sa tiež stará šťava z Aloe vera, ktorá navyše pokožku zjemňuje, podporuje regeneráciu a uzamyká potrebnú hydratáciu. Tekuté mydlo na ruky je vďaka jemnému prírodnému zloženiu vhodné na pravidelné každodenné použitie.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Anionic Tensides, Non-Ionic Tensides, Sodium Chloride, Citric Acid, Citrus Aurantifolia Oil, Lactic Acid, Aloe Barbadensis
i
i

konzistence: gelová
obal: plastový

Výrobce

The Bio-D Company Ltd
Unit 31 Bergen Way
HU7 0YQ Sutton Fields, Hull
Velká Británie
tel: +44-191 418 8209
http://www.biodegradable.biz