/    /    /    /    /  

Urtekram Tekuté mýdlo na ruce brown sugar 380 ml

Značka:
Množství: 380 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Tekutá přírodní mýdla
Certifikáty: FAIR TRADE, LEAPING BUNNY, VEGAN, Ecocert
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
210
ks
Bez DPH 174 Kč

Urtekram Tekuté mýdlo na ruce brown sugar 380 ml

Tekuté mýdlo Brown Sugar Urtekram je vhodné pro každodenní péči o pokožku rukou, kterou šetrně a bez nežádoucího vysušování myje. Krémová pěna spolehlivě odstraní i odolnější nečistoty a zároveň pokožku zanechá vláčnou a pružnou díky prášku ze třtinového cukru. Jemné pečující složení zaručí péči vhodnou pro každý den.

Jemné tekuté mýdlo pečuje o pokožku rukou a současně ji šetrně a spolehlivě myje díky vysokému podílu třtinového cukru. Ten udržuje pokožku jemnou, pružnou a vláčnou. Fair-trade cukr společně s rostlinnými tenzidy vytvoří krémovou pěnu, která lehce smývá i odolné nečistoty a mastnotu.

Mýdlo nejenom účinně myje, ale také pečuje i o citlivou pokožku, zjemňuje ji a chrání před podrážděním. Kombinace esenciálního levandulového a eukalyptového oleje pokožku zklidňuje, chrání před vznikem zánětů a současně eliminuje případná podráždění. Tekuté mýdlo Brown Sugar pokožku při každodenním použití nejenom účinně myje, ale také o ni pečuje a chrání ji před podrážděním i dehydratací.

Použití: Malé množství mýdla napěňte v dlaních a poté vydatně opláchněte čistou vodou.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Saccharum Officinarum Powder1), Potassium Oleate2), Coco Glucoside, Sodium Coco Sulfate, Potassium Palmate2), Sodium Chloride, Sodium Cocoyl Glutamate, Glycerin2), Citric Acid, Lavandula Angustifolia Oil2), Eucalyptus Globulus Oil2), Geraniol3), Limonene3), Linalool3)
1) Fair Trade, 2) Organic agriculture, 3) Natural essential oils
i
i

konzistence: gelová
obal: plastový

Výrobce

Urtekram International A/S
Klostermarken 20
9550 Mariager
Dánsko
www.urtekram-kosmetika.cz