/    /    /    /    /  

Bio-D Tekuté mýdlo na ruce s vůní pelargónie 500 ml

Značka:
Množství: 500 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Tekutá přírodní mýdla
Certifikáty: LEAPING BUNNY, VEGAN
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
149
ks
Bez DPH 123 Kč

Bio-D Tekuté mýdlo na ruce s vůní pelargónie 500 ml

Tekuté mýdlo na ruce Bio-D s uklidňující vůní pelargonie spolehlivě myje pokožku rukou, zbytečně ji ale nevysušuje a nezpůsobuje podráždění. Složení na bázi rostlinných tenzidů tvoří krémovou pěnu, která si poradí i s odolnou špínou a mastnotou, ale pokožku nepřesuší. S příjemnou, uklidňující vůní geránia.

Tekuté mýdlo s květinovou vůní pelargonie pečuje o namáhané ruce, zároveň je spolehlivě myje od každodenních nečistot. Složení s rostlinnými tenzidy a mořskou solí pokožku účinně čistí a dezinfikuje, zatímco kyselina mléčná zklidňuje a esenciální olej z pelargonie působí antibakteriálně a hojivě. Tekuté mýdlo na ruce je díky jemnému přírodnímu složení vhodné pro pravidelné každodenní použití.

Použití: Naneste na vlhkou pokožku rukou, namydlete a opláchněte dostatečným množstvím čisté vody.

Bio-D Tekuté mýdlo na ruce s vůní pelargónie 500 ml

Tekuté mydlo na ruky Bio-D s upokojujúcou vôňou pelargónie spoľahlivo umýva pokožku rúk, zbytočne ju ale nevysušuje a nespôsobuje podráždenie. Zloženie na báze rastlinných tenzidov tvorí krémovú penu, ktorá si poradí aj s odolnou špinou a mastnotou, ale pokožku nepresuší. S príjemnou, upokojujúcou vôňou geránie.

Tekuté mydlo s kvetinovou vôňou pelargónie sa stará o namáhané ruky, zároveň ich spoľahlivo umýva od každodenných nečistôt. Zloženie s rastlinnými tenzidmi a morskou soľou pokožku účinne čistí a dezinfikuje, zatiaľ čo kyselina mliečna upokojuje a esenciálny olej z pelargónie pôsobí antibakteriálne a hojivo. Tekuté mydlo na ruky je vďaka jemnému prírodnému zloženiu vhodné na pravidelné každodenné použitie.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Anionic Tensides, Pelargonium Gravolens Oil, Non-Ionic Tensides, Sodium Chloride, Citric Acid, Lactic Acid
i
i

konzistence: gelová
obal: plastový

Výrobce

The Bio-D Company Ltd
Unit 31 Bergen Way
HU7 0YQ Sutton Fields, Hull
Velká Británie
tel: +44-191 418 8209
http://www.biodegradable.biz