/    /    /    /    /  

ZAO Tekuté oční linky 060 Black

Značka:
Množství: 6 ml bambusový obal
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Oční linky
Certifikáty: COSMETIQUE BIO - CHARTE COSMEBIO, LEAPING BUNNY, Ecocert
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
439
ks
Bez DPH 363 Kč

ZAO Tekuté oční linky 060 Black

ZAO Tekuté oční linky 060 Black zvýrazní váš pohled díky temně černému a vysoce pigmentovanému odstínu, který již v prvním tahu štětcem vytvoří intenzivní linku. Černé oční linky jsou nestárnoucí klasikou a vypadají skvěle nejen jako součást jakéhokoliv líčení očními stíny, ale i samostatně.

Tekuté oční linky jsou nutností do každé kosmetické taštičky. Dokážou prohloubit pohled a dodat vám sexy vzhled. Zároveň podtrhnou přirozený tvar očí a díky jejich variabilitě s nimi můžete vytvořit různé styly líčení. V nabídce jsou čtyři univerzální a atraktivní odstíny.

Jelikož je pokožka v okolí očí velmi tenká a citlivá, je ideální volbou používat přírodní kosmetiku bez ingrediencí, které by pleť mohly dráždit, zatěžovat či způsobovat její začervenání. ZAO tekuté oční linky se snadno nanášejí díky tenkému štětečku, jenž je velice přesný a vhodný i pro začátečníky.

Použití: Za pomoci aplikátoru vytvořte tenkou linku podle linie horních a/nebo spodních řas.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Phyllostachis Nigra Extract1), Aqua, Acacia Senegal Gum, Glycerin2), Silica, Sucrose Palmitate, Glyceryl Rosinate, Glyceryl Caprylate, Caesalpinia Spinosa Gum, Phyllostachis Bambusoides Rhizome Extract1), Microcrystalline Cellulose, Cellulose Gum, Copernica Cerifera Cera1), Cl 77820, Cellulose Může obsahovat +/-: Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499
1) Organic agriculture, 2) Made using organic ingredients
i
i

barva: černá
konzistence: krémová
obal: dřevěný

Výrobce

COSMÉTIKA France SARL
10 rue Condorcet
26100 Romans sur Isére
Francie
http://www.zaomakeup.com/