/    /    /    /  

Sonett Tekutý čistící písek 500 ml

Značka:
Množství: 500 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Ekologické univerzální čističe, Ekodrogerie do koupelny, Ekodrogerie na kuchyně
Certifikáty: ECO CONTROL, ECO GARANTIE, VEGAN
Hodnocení:
4,0/5 1 hlas
Cena
99
ks
Bez DPH 82 Kč

Sonett Tekutý čistící písek 500 ml

Tekutý čisticí písek Sonnet si účinně poradí s odolnými usazenými nečistotami v celé domácnosti. Můžete jej bez obav použít k čištění smaltu, nerezu, obkladaček i plastových povrchů.

Základ tekutého písku tvoří jemně namletý vápenec, který v kombinaci s rostlinnými tenzidy vytvoří jemnou pěnu. Ta spolehlivě a bez zbytečného drhnutí a poškrábání povrchu odstraní i připečené nečistoty a mastnotu. Písek je tak výborným pomocníkem pro čištění grilů, digestoří a dalších kuchyňských spotřebičů, ale také pro údržbu smaltovaných a akrylátových povrchů nejen v koupelně.

Díky jednoduchému přírodnímu složení je tekutý písek učinný, ale také šetrný k citlivé pokožce rukou i k životnímu prostředí. Obsažené složky se totiž při kontaktu s odpadními vodami začnou rozkládat na přirozeně se vyskytující látky a zbytečně tak nezatěžují přírodu.

Použití: Malé množství tekutého písku naneste na znečištěnou plochu a za pomoci houbičky lehce vyčistěte. Opláchněte čistou vodou.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Spokojenost | 6.2.2015 13:10:59 | Hana D.

Jsem spokojená. Čistí stejně jako běžné prostředky, ale necítím z toho takovou tu syntetickou \"vůni\".

* povinné

Vlastnosti

Složení: Uhličitan vápenatý (50 %) , Kokosový alkoholsulfát (1-5 %) , Neiontové tenzidy (1-5 %) , Levandulový olej1) (1 %) , Éterický olej z citronové trávy1), Voda
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

Sonett OHG
Ziegeleiweg 5
D-88693 Deggenhausen
Německo
www.sonett-drogerie.cz