/    /    /    /    /  

Klar Tekutý prací prostředek na vlnu, hedvábí a jemné tkaniny 2,5 l

Značka:
Množství: 2,5 l
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Další velikosti: 500 ml / 175 Kč
Kategorie: Ekologické prací gely
Certifikáty: ECO GARANTIE
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
599
ks
Bez DPH 495 Kč

Klar Tekutý prací prostředek na vlnu, hedvábí a jemné tkaniny 2,5 l

Tekutý prací prášek Klar je vhodný pro praní jemných tkanin, jako je vlna či hedvábí. Díky obsahu rostlinných tenzidů je prášek šetrný jak ke tkaninám. Lauryl Polyglucose je tenzid vyrobený z kokosového nebo palmového oleje. Jeho krémová pěna snadno odstraní nečistoty, aniž by z prádla vyšisovala barvu či jej jinak poškodila.

Tekutý prací prostředek je vhodný k praní v ruce i v pračce, při teplotách do 30 °C. Hodnota pH je 5,5, takže prací prostředek nevysušuje pokožku rukou ani zbytečně pleť.

Použití: 10 ml pracího prostředku přidejte do bubnu pračky k zhruba pěti kilům prádla.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Klar Tekutý prací prostředek na vlnu, hedvábí a jemné tkaniny 2,5 l

Tekutý prací prostriedok Klar je vhodný na pranie jemných tkanín, ako je vlna či hodváb. Vďaka obsahu rastlinných tenzidov je šetrný ako ku tkaninám, tak aj k pokožke a je tak mimoriadne vhodný pre alergikov a osoby s citlivou pokožkou.

Lauryl Polyglucose je tenzid vyrobený z kokosového alebo palmového oleja. Jeho krémová pena ľahko odstráni nečistoty bez toho, aby bielizeň vybledla či ju inak poškodila.

Tekutý prací prostriedok je vhodný na pranie v rukách aj práčke pri teplotách do 30 °C. Hodnota pH je 5,5, takže prací prostriedok nevysušuje pokožku rúk, ani nedráždi citlivú jemnú pleť.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Sodium Lauryl Sulfate, Laury Polyglucose, Alcohol, Coco Glucoside, Potassium Cocoyl Hydrolized Collagen, Benzyl Alcohol, Sodium Chloride, Lactic Acid
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

AlmaWin Reinigungskonzentrate GmbH
Talstrasse 2
DE 73650 Winterbach
Německo
www.almawin.de