/    /    /    /  

Klar Tekutý prášek z mýdlových ořechů 125 ml

Značka:
Množství: 125 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 1,5 l / 295 Kč
Kategorie: Mýdlové ořechy, Ekologické prací gely, Vzorky ekodrogerie
Certifikáty: ECO GARANTIE
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
39
ks
Bez DPH 32 Kč

Klar Tekutý prášek z mýdlových ořechů 125 ml

Tekutý prací prostředek bez parfemace Klar je vyroben z mýdlových ořechů. Je tak účinný vůči nečistotám a zároveň velice šetrný k barvám, proto ho můžete použít na tmavé, barevné i bílé oblečení, syntetické materiály i čistou bavlnu.

Hlavní účinnou látkou pracího prostředku je saponin, získaný z mýdlových ořechů. Ten se při kontaktu s vodou přemění v hutnou pěnu, která účinně odstraňuje nečistoty. Díky přírodnímu původu saponinu je prací prostředek šetrný ke tkanině, k pokožce nositele i k životnímu prostředí.

Prací prostředek má hodnotu pH 7, takže je vhodný pro osoby s citlivou pokožkou, pro alergiky, ekzematiky i pro malé děti.

Použití: Na várku prádla přidejte 1 odměrku tekutého prášku přímo do bubnu pračky. Pokud je prádlo více znečištěné, můžete dávku až zdvojnásobit. Prášek můžete použít i pro praní v ruce.

Klar Tekutý prášek z mýdlových ořechů 125 ml

Tekutý prací prostriedok Klar bez parfumácie je vyrobený z mydlových orechov. Je účinný voči nečistotám a zároveň veľmi šetrný k farbám, preto ho môžete použiť na tmavé, farebné, aj biele oblečenie, syntetické materiály aj čistú bavlnu.

Hlavnou účinnou látkou pracieho prostriedku je saponín, získaný z mydlových orechov. Ten sa pri kontakte premení na hutnú penu, ktorá účinne odstraňuje nečistoty. Vďaka prírodnému pôvodu saponínu je prací prostriedok šetrný ku tkanine, pokožke nositeľa aj životnému prostrediu.

Prací prostriedok má hodnotu pH 7, takže je vhodný pre osoby s citlivou pokožkou, pre alergikov, ekzematikov, aj malé deti.

 


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Saponins, Lauryl Polyglucose, Fettalkoholsulfat C12-14-Natriumsalz, Tetrasodium-Iminodisuccinat, Potassium Cocoate, Alcohol Denat., Citric Acid, Xantan Gum
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

AlmaWin Reinigungskonzentrate GmbH
Talstrasse 2
DE 73650 Winterbach
Německo
www.almawin.de