/    /    /    /    /  

Ecover Tekutý prostředek na praní 5 l

Značka:
Množství: 5 l
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Další velikosti: 1,5 l / 239 Kč
Kategorie: Ekologické prací gely
Certifikáty: LEAPING BUNNY
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
756
ks
Bez DPH 625 Kč

Ecover Tekutý prostředek na praní 5 l

Koncentrovaný tekutý prací prostředek Ecover je výborným pomocníkem pro praní barevného i bílého prádla jak v ruce, tak i v pračce při nízkých teplotách. Prací prostředek neobsahuje chemická bělidla a je vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku.

Tekutý prostředek je vhodný pro praní při nízkých teplotách kolem 30 °C i ruční praní bílého a stálobarevného prádla. Díky šetrnému složení jej lze použít pro údržbu jemných tkanin, drobného prádla i vlněného oblečení. Navíc, prací prostředek neobsahuje enzymy, optické rozjasňovače ani přidané parfemace a nedráždí tak citlivou pokožku. Je vhodný i pro alergiky, osoby trpící na ekzémy i pro malé děti.

Použití: Podle míry znečištění prádla přidejte na jednu várku (cca 4-5 kg prádla) 70-100 ml pracího prostředku. Prací prostředek můžete použít i k praní v ruce.

Tip: Chcete-li mít prádlo zářivě bílé, přidejte do tekutého prostředku bělicí prostředek Ecover.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Voda (30 %) , Aniontové tenzidy (5-15 %) , Neiontové tenzidy (5 %) , Benzyl alkohol, Mýdlo, Linalool, Limonen, Citronellol, Polymer, Chlorid sodný, Citran sodný, Kyselina citronová, Ethylendiamin disukcinát
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

Ecover Belgium
Steenovenstraat 1A
2390 Malle
Belgie
www.ecover.com