/    /    /    /  

Tělová svíce 1 ks

Značka:
Množství: 1 ks
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 4 ks / 272 Kč 10 ks / 680 Kč
Kategorie: Ostatní produkty přírodní lékárny
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
69
ks
Bez DPH 57 Kč

Tělová svíce 1 ks

Tělová svíce je alternativní metodou k řešení zdravotních a psychických problémů. Svíce je vhodným pomocníkem pro odstranění a eliminaci zánětů v těle, otoků, bolestí a můžete ji použít i při náročných stresových situacích a psychické nepohodě. Zapálená svíce podporuje cirkulaci energie, uvolňuje energetické bloky a spouští tak přirozené regenerační procesy organismu.

Tělová svíce působí protizánětlivě, prohřívá tělo a harmonizuje psychickou i fyzickou stránku těla. Zapálenou svíci přikládáme na bolestivá místa, akupresurní místa či čakry. Tělovou svíci tak můžete použít pro podporu léčby zánětů svalů i kloubů, bolestivých zranění i přetrvávajících poruch. Pomůže při nepravidelné menstruaci, dlouhodobých bolestech hlavy či opakovaných zánětech ucha.

Svíčku zapalte a přiložte na požadovanou partii těla. Každá svíce hoří jinak dlouho a odlišným plamenem, podle toho, jaký problém v těle řeší. Až svíce vyhoří po vyznačenou rysku, uhaste ji vodou a zbytek svíčky rozbalte. Podle obsahu zjistíte, zda je postup potřeba opakovat. Ve výjimečných situacích je svíce prázdná, což značí vysokou míru znečištění organismu. Pokud svíce obsahuje prášek či hrudky v malém množství, není proceduru potřeba opakovat. Jestliže je prášku více, je vhodné proces opakovat. Na jeden zdravotní problém můžete s odstupem několika hodin vypálit až 3 svíce. Pokud budete svíci přikládat na různé partie těla, časový odstup není nutný.

Použití: Připravte si misku s vodou na uhašení svíce, zápalky a papírový kapesník. Napijte se vody, pohodlně si lehněte nebo usaďte. Svíčku uchopte v oblasti loga, zapalte a přes papírový kapesník postavte kolmo na tělo. Pokud spodní částí uniká kouř, máte svíci špatně přiloženou. Svíci držte, dokud nedohoří k vyznačené rysce (zhruba 12 minut) a poté ji uhaste v misce s vodou. Po ukončení procedury zbytek svíce rozbalte a podle obsahu zjistěte, zda je potřeba postup opakovat. Pro řešení jednoho zdravotního problému můžete s rozestupem několika hodin vypálit až 3 svíce.

Upozornění: Tělové svíce nejsou vhodné pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Svíci nepřikládejte na oblast srdce a temene hlavy, na otevřené rány, sliznice a mateřská znaménka. Nepoužívejte při alergii na včelí produkty.

Tělová svíce 1 ks

Telová svieca je alternatívnou metódou k riešeniu zdravotných a psychických problémov. Svieca je vhodným pomocníkom pre odstránenie a elimináciu zápalov v tele, opuchov, bolestí a môžete ju použiť aj pri náročných stresových situáciách a psychickej nepohode. Zapálená svieca podporuje cirkuláciu energie, uvoľňuje energetické bloky a spúšťa tak prirodzené regeneračné procesy organizmu.

Telová svieca pôsobí protizápalovo, prehrieva telo a harmonizuje psychickú aj fyzickú stránku tela. Zapálenú sviecu prikladáme na bolestivé miesta, akupresúrne miesta či čakry. Telovú sviecu tak môžete použiť na podporu liečby zápalov svalov aj kĺbov, bolestivých zranení aj pretrvávajúcich porúch. Pomôže pri nepravidelnej menštruácii, dlhodobých bolestiach hlavy či opakovaných zápaloch ucha.

Sviecu zapáľte a priložte na požadovanú partiu tela. Každá svieca horí inak dlho a odlišným plameňom, podľa toho, aký problém v tele rieši. svieca vyhorí po vyznačenú rysku, uhaste ju vodou a zvyšok sviece rozbaľte. Podľa obsahu zistíte, či je postup potreba opakovať. Vo výnimočných situáciách je svieca prázdna, čo značí vysokú mieru znečistenia organizmu. Ak svieca obsahuje prášok či hrudky v malom množstve, nie je procedúru potreba opakovať. Ak je prášku viac, je vhodné proces opakovať. Na jeden zdravotný problém môžete s odstupom niekoľkých hodín vypáliť 3 sviece. Ak budete sviecu prikladať na rôzne partie tela, časový odstup nie je nutný.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Plátno, Včelí vosk, Kurkuma
i
i

obal: plastový