/    /    /    /    /  

Sportique Tělové mýdlo 180 ml

The Body Soap Moisturizing

Značka:
Množství: 180 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Sprchové gely, Sprchové gely pro muže, Dárky pro muže, Každodenní sportovní péče
Produktová řada: Sportique Active Body
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
240
ks
Bez DPH 198 Kč

Sportique Tělové mýdlo 180 ml

Tělové mýdlo Sportique je univerzálním pomocníkem pro péči o pokožku celého těla i vlasů. Jemné přírodní složení na základě rostlinných tenzidů pleť i vlasy šetrně avšak účinně myje, zbytečně nevysušuje ani nedráždí. Naopak rostlinné výtažky a esenciální oleje pokožku zklidňují a chrání.

Univerzální mýdlo na tělo i vlasy je natolik účinné a současně šetrné díky vysokému obsahu rostlinných tenzidů. Ty při kontaktu s vodou vytváří jemnou krémovou pěnu, která účinně rozpouští nečistoty. V kombinaci se šťávou z Aloe vera je pokožka skvěle zjemněna a zůstává pružná na dotek.

Esenciální oleje z citrusových plodů dodávají mýdlu nejenom příjemnou vůni, ale také pečují o pokožku, lehce ji dezinfikují a chrání před vznikem drobných zánětů i podráždění. Univerzální mýdlo šetrně pečuje o celé tělo, pleť i vlasy spolehlivě myje bez nežádoucího vysušení.

Použití: Malé množství mýdla aplikujte na vlhkou pokožku celého těla i vlasů a lehce napěňte. Vydatně opláchněte čistou vodou.

Sportique Tělové mýdlo 180 ml

Telové mydlo Sportique je univerzálnym pomocníkom pre starostlivosť o pokožku celého tela i vlasov. Jemné prírodné zloženie na základe rastlinných tenzidov pleť aj vlasy šetrne avšak účinne umýva, zbytočne nevysušuje ani nedráždi. Naopak rastlinné výťažky a esenciálne oleje pokožku upokojujú a chránia.

Univerzálne mydlo na telo aj vlasy je natoľko účinné a súčasne šetrné vďaka vysokému obsahu rastlinných tenzidov. Tie pri kontakte s vodou vytvárajú jemnú krémovú penu, ktorá účinne rozpúšťa nečistoty. V kombinácii so šťavou z Aloe vera je pokožka skvele zjemnená a zostáva pružná na dotyk.

Esenciálne oleje z citrusových plodov dodávajú mydlu nielen príjemnú vôňu, ale tiež sa starajú o pokožku, ľahko ju dezinfikujú a chránia pred vznikom drobných zápalov aj podráždení. Univerzálne mydlo sa šetrne stará o celé telo, pleť i vlasy spoľahlivo umýva bez nežiaduceho vysušenia.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Sodium Cocoamphoacetate, Sodium Lauroyl Glucose Carboxylate, Lauryl Glucoside, Sodium Cocoyl Glutamate, Glycerin, Sodium Sheabutteramphoacetate, Decyl Glucoside, Algae Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Citrus Grandis Seed Extract, Panthenol, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Amyl Cinnamal
i
i

konzistence: gelová
obal: plastový
produktové řady: Sportique Active Body

Výrobce

SPORTIQUE s.r.o.
Nováčkova 751/22
700 30 Ostrava
Česká republika
http://www.sportique.cz