/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Tělový a masážní olej Křečové žíly 200 ml

Značka:
Množství: 200 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Masážní oleje, Křečové žíly
Certifikáty: CPK BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
399
ks
Bez DPH 330 Kč

Nobilis Tilia Tělový a masážní olej Křečové žíly 200 ml

Tělový a masážní olej Nobilis Tilia na křečové žíly pomáhá zlepšovat stav křečových žil a zmírňuje jejich bolestivost. Obsahuje kombinaci výživných rostlinných a éterických olejů, které mají výborné čisticí účinky, posilují křehkou pokožku a účinně odstraňují únavu dolních končetin. Problémy s křečovými žilami mohou být důsledkem poruchy oběhové soustavy, oslabení energie ledvin či přemíry toxických látek v těle a dalších disharmonií.

Mandlový a slunečnicový olej jsou bohaté na vitaminy rozpustné v tucích a nenasycené mastné kyseliny, které starostlivě pečují o potřeby křehké a namáhané pokožky s křečovými žilami. Éterický olej z jedlové šišky osvěžuje, zmírňuje pocit těžkých nohou a podporuje krevní oběh.

Cypřišový éterický olej tlumí bolest a stahuje cévy. Tamanu olej je výborný jako prevence proti vzniku bércového vředu, na který jsou lidé s křečovými žilami bohužel náchylnější. Éterický olej z cedrátu uklidňuje podrážděnou a narušenou pokožku. Svou citrusovou vůní působí také aromaterapeuticky na unavenou mysl a zahání špatnou náladu na ústup.

Použití: Olejem jemně potírejte místa výskytu křečových žil. Aplikaci spojte s lehkou masáží krouživými pohyby směrem k srdci.

Nobilis Tilia Tělový a masážní olej Křečové žíly 200 ml

Telový a masážny olej Nobilis Tilia na kŕčové žily pomáha zlepšovať stav kŕčových žíl a zmierňuje ich bolestivosť. Obsahuje kombináciu výživných rastlinných a éterických olejov, ktoré majú výborné čistiace účinky, posilňujú krehkú pokožku a účinne odstraňujú únavu dolných končatín. Problémy s kŕčovými žilami môžu byť dôsledkom poruchy obehovej sústavy, oslabenia energie obličiek, či nadmiery toxických látok v tele a ďalších disharmónií.

Mandľový a slnečnicový olej sú bohaté na vitamíny rozpustné v tukoch a nenasýtené mastné kyseliny, ktoré sa dôsledne starajú o potreby krehkej a namáhanej pokožky s kŕčovými žilami. Éterický olej zo šišky jedle osviežuje, zmierňuje pocit ťažkých nôh a podporuje krvný obeh.

Cyprusový éterický olej tlmí bolesť a sťahuje cievy. Tamanu olej je výborný ako prevencia proti vzniku vredu predkolenia, na ktorý sú ľudia s kŕčovými žilami bohužiaľ náchylnejší. Éterický olej z citronátu upokojuje podráždenú a narušenú pokožku. Svojou citrusovou vôňou pôsobí tiež aromaterapeuticky na unavenú myseľ a zaháňa zlú náladu na ústup.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Helliantus Annuus Seed Oil, Calophyllum Inophyllum, Tocopheryl Acetate, Rethinyl Palmitate, Abies Alba Cone Oil, Cupressus Sempervirens Leaf Oil, Citrus Medica Limonum Peel Oil, Limonene1)
1) Natural essential oils
i
i

barva: žlutá
konzistence: olejová
obal: plastový
užití: vnější

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz