/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Tělový a masážní olej Lymfa 200 ml

Značka:
Množství: 200 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Masážní oleje
Certifikáty: CPK BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
364
ks
Bez DPH 301 Kč

Nobilis Tilia Tělový a masážní olej Lymfa 200 ml

Tělový a masážní olej Lymfa Nobilis Tilia aktivně napomáhá správné činnosti lymfatického systému a tím pádem i snadnějšímu vyplavování škodlivých látek z těla. Účinné složení nejenom že podporuje funkci lymfy, ale také zjemňuje pokožku celého těla díky bohatému výživnému složení.

Olej v sobě spojuje oleje z mandlí, slunečnice a meruněk, které pronikají hluboko do pokožky a umocňují tak účinky éterických olejů. Ty mají skvělé detoxikační a čistící účinky, podporují správnou činnost lymfatického systému i zdravou látkovou výměnu. Éterické oleje z citrusových plodů, cedru, fenyklu a jalovce zlepšují prokrvení pleti a mají skvělé povzbuzující účinky na celý lymfatický systém.

Pravidelná masáž olejem zlepšuje látkovou výměnu, má lehké močopudné účinky a napomáhá vyplavení zadržených tuků, vody i jiných škodlivých látek z těla pryč. Takovéto pročištění organismu posiluje imunitu a detoxikuje celý organismus, ale také napomáhá úbytku tělesné váhy i zpevnění pokožky problematických partií.

Použití: Pár kapek oleje aplikujte na čistou vlhkou pokožku nejlépe ihned po koupeli a pár minut masírujte krouživými pohyby směrem k srdci. Pro dosažení nejlepších výsledků používejte olej každý den.

Tip: Při očistě lymfatického systému je vhodné zvýšit příjem tekutin, nejlépe čisté vody, aby došlo ke snadnějšímu a rychlejšímu vyplavení škodlivin z těla.

Nobilis Tilia Tělový a masážní olej Lymfa 200 ml

Telový a masážny olej Lymfa Nobilis Tilia aktívne pomáha správnej činnosti lymfatického systému, a tým aj ľahšiemu vyplavovaniu škodlivých látok z tela. Účinné zloženie nielenže podporuje funkciu lymfy, no tiež zjemňuje pokožku celého tela vďaka bohatému výživnému zloženiu.

Olej v sebe spája oleje z mandlí, slnečnice a marhúľ, ktoré prenikajú hlboko do pokožky a umocňujú tak účinky éterických olejov. Tie majú skvelé detoxikačné a čistiace účinky, podporujú správnu činnosť lymfatického systému aj zdravú látkovú výmenu. Éterické oleje z citrusových plodov, cédru, feniklu a borievky zlepšujú prekrvenie pleti a majú výborné povzbudzujúce účinky na celý lymfatický systém.

Pravidelná masáž olejom zlepšuje látkovú výmenu, má jemne močopudné účinky a napomáha pri vyplavení zadržaných tukov, vody aj iných škodlivých látok preč z tela. Takéto prečistenie organizmu posilňuje imunitu a detoxikuje celý organizmus, no taktiež napomáha úbytku telesnej váhy aj spevneniu pokožky problematických partií.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Citrus Grandis Peel Oil, Cedrus Deodora Wood Oil, Foeniculum Vulgare Oil, Juniperus Communis Fruit Oil, Limonene1)
1) Natural essential oils
i
i

konzistence: olejová
obal: plastový

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz