/    /    /    /  

Nobilis Tilia Tělový a masážní olej Stimulace svalů 200 ml

Značka:
Množství: 200 ml
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Klouby a svaly, Masážní oleje, Sportovní masážní přípravky
Certifikáty: CPK BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
379
ks
Bez DPH 313 Kč

Nobilis Tilia Tělový a masážní olej Stimulace svalů 200 ml

Tělový a masážní olej Nobilis Tilia Stimulace svalů uvolňuje bolavé svaly a současně pečuje o pokožku celého těla díky vyváženému složení bohatému na rostlinné a esenciální oleje. Tato kombinace pleť nejenom vyživuje, chrání před podrážděním a uzamyká v ní potřebnou hydrataci, ale také ji příjemně provoní a pozitivně naladí vaše smysly.

Masážní a tělový olej podporuje prokrvení kožní tkáně, ulevuje od bolesti a podporuje snadný a bezbolestný pohyb. Esenciální oleje z černého pepře, eukalyptu a rozmarýnu skvěle uvolňují namožené svaly a klouby a současně působí přirozeně antibakteriálně. Chrání pokožku i tkáň před vznikem zánětu.

Tělový masážní olej v sobě spojuje výživný mandlový olej společně s oleji ze slunečnice a meruňkových pecek. Všechny tyto rostlinné oleje obsahují vysoký podíl nenasycených mastných kyselin, vitaminů a antioxidantů, které pokožku skvěle zjemňují, vyživují a chrání ji před dehydratací i podrážděním. Olej je vhodným pomocníkem pro sportovce i osoby s pravidelnou fyzickou zátěží, ulevuje od bolesti a zlepšuje prokrvení svalů.

Použití: Malé množství oleje naneste na čistou vlhkou pokožku nejlépe ihned po koupeli a lehce rozetřete. Olej můžete zařadit do každodenní péče či jej použít k masážím těla.

Nobilis Tilia Tělový a masážní olej Stimulace svalů 200 ml

Telový a masážny olej Nobilis Tilia Stimulácia svalov uvoľňuje boľavé svaly a súčasne ošetruje pokožku celého tela vďaka vyváženému zloženiu bohatému na rastlinné a esenciálne oleje. Táto kombinácia pleť nielenže vyživuje, chráni pred podráždením a uzamyká v nej potrebnú hydratáciou, ale ju tiež príjemne rozvonia a pozitívne naladí vaše zmysly.

Masážny a telový olej podporuje prekrvenie kožného tkaniva, uľavuje od bolesti a podporuje ľahký a bezbolestný pohyb. Esenciálne oleje z čierneho korenia, eukalyptu a rozmarínu výborne uvoľňujú presilené svaly a kĺby a súčasne pôsobia prirodzene antibakteriálne. Chránia pokožku aj tkanivo pred vznikom zápalu.

Telový masážny olej v sebe spája výživný mandľový olej spoločne s olejmi zo slnečnice a marhuľových jadier. Všetky tieto rastlinné oleje obsahujú vysoký podiel nenasýtených mastných kyselín, vitamínov a antioxidantov, ktoré pokožku vynikajúco zjemňujú, vyživujú a chránia pred dehydratáciou aj podráždením. Olej je vhodným pomocníkom pre športovcov aj osoby s pravidelnou fyzickou záťažou, uľavuje od bolesti a zlepšuje prekrvenie svalov.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Piper Nigrum Oil, Eucalyptus Citriodora Oil, Rosmarinus Officinalis Oil, Limonene1), Citronellol1), Linalool1), Citronelol1)
1) Natural essential oils
i
i

konzistence: olejová
obal: plastový
užití: vnější

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz