/    /    /    /  

Nobilis Tilia Tělový a masážní olej Zklidnění 200 ml

Značka:
Množství: 200 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Ostatní produkty pro psychickou pohodu, Masážní oleje, Sportovní masážní přípravky
Certifikáty: CPK BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
364
ks
Bez DPH 301 Kč

Nobilis Tilia Tělový a masážní olej Zklidnění 200 ml

Tělový a masážní olej Zklidnění Nobilis Tilia obsahuje přírodní rostlinné oleje, které hydratují pokožku, a esenciální vonné oleje, které pokožku provoní a zároveň uklidní naši mysl.

Éterické oleje v této kompozici uvolňují stres a nervové napětí. Ulevují při psychosomatických potížích nervového původu. Pomáhají stabilizovat a zklidňovat emoce a znovu nabýt duševní rovnováhy. Navozují pocit klidu a vyrovnanosti, uvolňují svalové křeče a napomáhají klidnému spánku.

Podle tradiční čínské medicíny olej harmonizuje element Ohně.

Použití: Dopřejte si zklidňující masáž nebo olej využijte při každodenní péči o pokožku. Pro dokonalou relaxaci můžete přidat přiměřené množství oleje i do teplé lázně. Éterické silice uvolní vaši mysl a rostlinné oleje hloubkově hydratují pokožku.

Upozornění: Nepoužívejte při nízkém krevním tlaku.

Nobilis Tilia Tělový a masážní olej Zklidnění 200 ml

Telový a masážny olej Upokojenie Nobilis Tilia obsahuje prírodné rastlinné oleje, ktoré hydratujú pokožku a esenciálne vonné oleje, ktoré pokožku rozvoňajú a zároveň upokoja našu myseľ.

Éterické oleje v tejto kompozícii uvoľňujú stres a nervové napätie. Uľavujú pri psychosomatických ťažkostiach nervového pôvodu. Pomáhajú stabilizovať a upokojovať emócie a znovu nadobudnúť duševnú rovnováhu. Navodzujú pocit pokoja a vyrovnanosti, uvoľňujú svalové kŕče a pomáhajú pokojnému spánku.

Podľa tradičnej čínskej medicíny olej harmonizuje element Ohňa.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Tocopheryl Acetace, Retinyl Palmitate, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Cinnamomum Camphora Leaf Oil, Origanum Majorana Oil, Cananga Odorata Flower Oil , Linalool1), Benzyl Benzoate1), Limonene1), Geraniol1), Isoeugenol1), Eugenol1)
1) Natural essential oils
i
i

konzistence: olejová
obal: plastový

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz