/    /    /    /    /  

Siddhalepa Tělový olej Essence Oil, Ayurveda Luxury Spa 60 ml

Značka:
Množství: 60 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Tělové oleje
Produktová řada: Siddhalepa Ayurveda Luxury Spa Products
Hodnocení:
0,0/5 1 hlas
Cena
251
ks
Bez DPH 207 Kč

Siddhalepa Tělový olej Essence Oil, Ayurveda Luxury Spa 60 ml

Vyživující a zklidňující tělový olej Essence Oil Siddhalepa z řady Ayurveda Luxury Spa pečuje o potřeby té nejnáročnější pokožky. Podporuje její pevnost a pružnost, přináší chladivou úlevu při případném přehřátí. Je výborný na zklidnění pokožky a k celkovému ochlazení organismu po nadměrném vystavování slunečním paprskům v horkých letních dnech či po fyzické námaze.

Základ tělového oleje tvoří kokosový olej, jenž je charakteristický svou vysoce hydratační schopností. Velmi dobře se vstřebává a proniká hluboko do spodních vrstev pokožky, kam dodává potřebnou vláhu a živiny. Působí také mírně dezinfekčně a antibakteriálně. Předchází tak vzniku a šíření zánětlivých onemocnění pokožky.

Výtažky z bílého santalového dřeva, kůry kokony cejlonské a esenciální olej z levandule působí proti vysoušení, podráždění a podporují dezinfekční účinek kokosového oleje. Kořen z vetiveru podle ajurvédy dodává tělu zpět ztracenou energii a sílu. Tato unikátní kombinace rostlinných výtažků propůjčuje tělovému oleji také originální kořeněnou vůni, která v organizmu vyvolává pocit zklidnění, uvolněnosti a odstraňuje stres z mysli.

Použití: Po sprše nebo koupeli vmasírujte malé množství oleje do vlhké pokožky.

Upozornění: Případné zakalení či kousky jsou čistě rostlinného původu a v žádném případě nejsou na závadu.

Siddhalepa Tělový olej Essence Oil, Ayurveda Luxury Spa 60 ml

Vyživujúci a upokojujúci telový olej Essence Oil Siddhalepa z radu Ayurveda Luxury Spa sa stará o potreby tej najnáročnejšej pokožky. Podporuje jej pevnosť a pružnosť, prináša chladivú úľavu pri prípadnom prehriatí. Je výborný na upokojenie pokožky a k celkovému ochladeniu organizmu po nadmernom vystavovaní slnečným lúčom v horúcich letných dňoch či po fyzickej námahe.

Základ telového oleja tvorí kokosový olej, ktorý je charakteristický svojou vysoko hydratačnou schopnosťou. Veľmi dobre sa vstrebáva a preniká hlboko do spodných vrstiev pokožky, kam dodáva potrebnú vlahu a živiny. Pôsobí tiež mierne dezinfekčne a antibakteriálne. Predchádza tak vzniku a šíreniu zápalových ochorení pokožky.

Výťažky z bieleho santalového dreva, kôry kokoony zeylanica a esenciálny olej z levandule pôsobia proti vysúšaniu, podráždeniu a podporujú dezinfekčný účinok  kokosového oleja. Koreň z vetiveru podľa ajurvédy dodáva telu späť stratenú energiu a silu. Táto unikátna kombinácia rastlinných výťažkov prepožičiava telovému oleju tiež originálnu korenistú vôňu, ktorá v organizme vyvoláva pocit upokojenia, uvoľnenosti a odstraňuje stres z mysle.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Kokoona Zeylanica Extract, Santalum Album Extract, Lavender Essentials Oil, Vetivera Zizanioides
i
i

barva: žlutá
konzistence: olejová
obal: plastový
produktové řady: Siddhalepa Ayurveda Luxury Spa Products
specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce

Hettigoda Group
33/3 Sri Dharmarama Road
Ratmalana
Srí Lanka
www.siddhalepa.com