/    /    /    /    /  

BodhiSpa Tělový peeling Himalájská sůl a grep 250 ml

Značka:
Množství: 250 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Tělové peelingy se solí
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
447
ks
Bez DPH 369 Kč

BodhiSpa Tělový peeling Himalájská sůl a grep 250 ml

Tělový peeling Himalájská sůl a grep od BodhiSpa je kombinací několika rostlinných olejů a bambuckého másla, které pokožku spolu s vitaminem E chrání a vyživují. Vysoký podíl himalájské soli z ní šetrně odstraní odumřelé kožní buňky, aniž by docházelo k jejímu podráždění či vysoušení. Vůně esenciálního oleje z grepu vás pak příjemně osvěží.

Základ tělového peelingu tvoří kombinace himalájské soli a rostlinných olejů. Himalájská sůl je nejčistší formou soli, která šetrně odstraňuje odumřelé kožní buňky. Aby nedocházelo k vysušování pokožky, je peeling obohacen o bambucké máslo, rýžový, slunečnicový a sezamový olej. Tyto oleje pokožku zároveň vyživují, zjemňují a chrání před škodlivými vnějšími vlivy.  Peeling je doplněn esenciálním olejem z grepu, který působí antidepresivně a odstraňuje únavu.

Použití: Peeling naneste na navlhčenou pokožku, krouživými pohyby chvíli masírujte, aby se odstranily odumřelé kožní buňky a poté dobře opláchněte čistou vodou.

BodhiSpa Tělový peeling Himalájská sůl a grep 250 ml

Telový peeling himalájska soľ a grep od BodhiSpa je kombináciou niekoľkých rastlinných olejov a bambuckého masla, ktoré pokožku spolu s vitamínom E chránia a vyživujú. Vysoký podiel himalájskej soli z nej šetrne odstráni odumreté kožné bunky bez toho, aby dochádzalo k jej podráždeniu či vysúšaniu. Vôňa esenciálneho oleja z grepu vás potom príjemne osvieži.

Základ telového peelingu tvorí kombinácia himalájskej soli a rastlinných olejov. Himalájska soľ je najčistejšia forma soli, ktorá šetrne odstraňuje odumreté kožné bunky. Aby nedochádzalo k vysušovaniu pokožky, je peeling obohatený o bambucké maslo, ryžový, slnečnicový a sezamový olej. Tieto oleje pokožku zároveň vyživujú, zjemňujú a chránia pred škodlivými vonkajšími vplyvmi. Peeling je doplnený esenciálnym olejom z grepu, ktorý pôsobí antidepresívne a odstraňuje únavu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Himalayan Salt, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Citrus paradisi (Grapefruit) Oil, Citral, Limonene, Vitamin E
i
i

konzistence: emulze s tuhými částicemi
obal: plastový
vůně: citrusová
vůně - druh: grapefruit

Výrobce

Bodhi Herbal SPA Cosmetics
Bangkok
Thajsko
http://www.bodhicosmetics.com