/    /    /    /    /  

Ceano Cosmetics Tělový peeling s cukrem vůně květin 200 g

Značka:
Množství: 200 g
Kategorie: Tělové peelingy s cukrem
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Ceano Cosmetics Tělový peeling s cukrem vůně květin 200 g

Jemný tělový cukrový peeling je vhodný pro suchou a normální pokožku, pomáhá exfoliovat odumřelé kožní buňky, zároveň hydratuje, vyživuje a zjemňuje pokožku, podporuje krevní oběh a metabolismus podkoží, zlepšuje tonus kůže a stimuluje obnovu kožních buněk. Hroznový olej a bambucké máslo obsažené v peelingu učiní vaši pokožku sametově hebkou.

použití: Prsty naneste malé množství peelingu na navlhčenou pokožku a jemně ji krouživými pohyby masírujte, poté opláchněte vodou. Soustřeďte se na sušší oblasti jako jsou lokty a kolena. Peeling lze také přidat do koupele.
upozornění: skladujte za pokojové teploty, chraňte před přímým slunečním zářením

země původu značky: Lotyšsko
charakteristika značky: Lotyšská společnost Cita Lieta je profesionálním výrobcem vysoce kvalitních produktů do koupele a na péči o pokožku. Jedná se o manufakturní výrobu používající výhradně přírodní složky - oleje,rostlinné extrakty, sušené rostliny, esenciální oleje, včelí vosk. Co Vás na první pohled zaujme jsou lákavé vůně a ingredience používané při výrobě. Čokoládová maska na tělo i obličej, kávový peeling, sprchové soufflé, tělová másla i nepřeberné množství kuliček do koupele a další... Pokud chcete potěšit své smysly, vybíráte na správném místě.

kontakt na výrobce:
CITA LIETA Ltd
Braslas iela 29
Riga, LV 1084
Latvija

webové strány značky:
www.ceano.cz

upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Výrobce

CITA LIETA Ltd
Braslas iela 29
LV 1084 Riga,
Lotyšsko
www.ceano.cz