/    /    /    /    /  

BodhiSpa Tělový peeling Třtinový cukr a arabská káva 250 ml

Značka:
Množství: 250 ml
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Tělové peelingy s cukrem
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
474
ks
Bez DPH 392 Kč

BodhiSpa Tělový peeling Třtinový cukr a arabská káva 250 ml

Tělový peeling Třtinový cukr a arabská káva od BodhiSpa je kombinací několik rostlinných olejů a bambuckého másla, které pokožku spolu s vitaminem E chrání a vyživují. Třtinový cukr z ní šetrně odstraní odumřelé kožní buňky, aniž by docházelo k jejímu podráždění či vysoušení. Kávová vůně vaše smysly a kofein aktivně působí proti celulitidě.

Základ tělového peelingu tvoří kombinace třtinového cukru a rostlinných olejů. Třtinový cukr výborně odstraňuje odumřelé kožní buňky. Aby nedocházelo k vysušování pokožky, je peeling obohacen o bambucké máslo, rýžový, slunečnicový a sezamový olej. Tyto oleje pokožku zároveň vyživují, zjemňují a chrání před škodlivými vnějšími vlivy.  Peeling je doplněn kávovým olejem a extraktem ze zrn arabiky, díky čemuž působí proti celulitidě a příjemně povzbudí vaše smysly.

Použití: Peeling naneste na navlhčenou pokožku, krouživými pohyby chvíli masírujte, aby se odstranily odumřelé kožní buňky a poté dobře opláchněte čistou vodou.

BodhiSpa Tělový peeling Třtinový cukr a arabská káva 250 ml

Telový peeling Trstinový cukor a arabská káva od BodhiSpa je kombináciou niekoľkých rastlinných olejov a bambuckého masla, ktoré pokožku spolu s vitamínom E chránia a vyživujú. Trstinový cukor z nej šetrne odstráni odumreté kožné bunky bez toho, aby dochádzalo k jej podráždeniu či vysúšaniu. Kávová vôňa povzbudí vaše zmysly a kofeín aktívne pôsobí proti celulitíde.

Základ telového peelingu tvorí kombinácia trstinového cukru a rastlinných olejov. Trstinový cukor výborne odstraňuje odumreté kožné bunky. Aby nedochádzalo k vysušovaniu pokožky, je peeling obohatený o bambucké maslo, ryžový, slnečnicový a sezamový olej. Tieto oleje pokožku zároveň vyživujú, zjemňujú a chránia pred škodlivými vonkajšími vplyvmi. Peeling je doplnený kávovým olejom a extraktom zo zŕn arabiky, vďaka čomu pôsobí proti celulitíde a príjemne povzbudí vaše zmysly.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Cane Sugar, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Coffee Fragrance Oil, Coffea Arabica (Coffee) Seed Extract, Vitamin E
i
i

konzistence: emulze s tuhými částicemi
obal: plastový
vůně: sladká
vůně - druh: káva

Výrobce

Bodhi Herbal SPA Cosmetics
Bangkok
Thajsko
http://www.bodhicosmetics.com