/    /    /    /    /  

BodhiSpa Tělový peeling Třtinový cukr a kokosový olej 250 ml

Značka:
Množství: 250 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Tělové peelingy s cukrem
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
474
ks
Bez DPH 392 Kč

BodhiSpa Tělový peeling Třtinový cukr a kokosový olej 250 ml

Tělový peeling Třtinový cukr a kokosový olej od BodhiSpa je kombinací několika rostlinných olejů a bambuckého másla, které pokožku spolu s vitaminem E chrání a vyživuje. Vysoký podíl třtinového cukru z pokožky šetrně odstraní odumřelé kožní buňky, aniž by docházelo k jejímu podráždění či vysoušení. Peeling vás navíc okouzlí svou jemnou kokosovou vůní.

Základ tělového peelingu tvoří kombinace třtinového cukru a rostlinných olejů. Třtinový cukr spolu s práškem ze skořápek vlašských ořechů a kokosu výborně odstraňuje odumřelé kožní buňky. Aby nedocházelo k vysušování pokožky, je peeling obohacen o bambucké máslo, rýžový, slunečnicový, sezamový a kokosový olej. Tyto oleje pokožku zároveň vyživují, zjemňují a chrání před škodlivými vnějšími vlivy. Peeling krásně voní po kokosu, a příjemně tak zapůsobí i na vaše smysly.

Použití: Peeling naneste na navlhčenou pokožku, krouživými pohyby chvíli masírujte, aby se odstranily odumřelé kožní buňky, a poté dobře opláchněte čistou vodou.

BodhiSpa Tělový peeling Třtinový cukr a kokosový olej 250 ml

Telový peeling Trstinový cukor a kokosový olej od BodhiSpa je kombináciou niekoľkých rastlinných olejov a bambuckého masla, ktoré pokožku spolu s vitamínom E chránia a vyživujú. Vysoký podiel trstinového cukru z pokožky šetrne odstráni odumreté kožné bunky bez toho, aby dochádzalo k jej podráždeniu či vysúšaniu. Peeling vás navyše očarí svojou jemnou kokosovou vôňou.

Základ telového peelingu tvorí kombinácia trstinového cukru a rastlinných olejov. Trstinový cukor spolu s práškom zo škrupín vlašských orechov a kokosu výborne odstraňuje odumreté kožné bunky. Aby nedochádzalo k vysušovaniu pokožky, je peeling obohatený o bambucké maslo, ryžový, slnečnicový, sezamový a kokosový olej. Tieto oleje pokožku zároveň vyživujú, zjemňujú a chránia pred škodlivými vonkajšími vplyvmi. Peeling krásne vonia po kokose a príjemne tak zapôsobí aj na vaše zmysly.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Cane Sugar, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Oryza sativa (Rice) Bran Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Coconut Fragrance Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Shell Powder, Walnut Shell Powder, Coumarin, Vitamin E
i
i

konzistence: emulze s tuhými částicemi
obal: plastový
vůně: exotická
vůně - druh: kokos

Výrobce

Bodhi Herbal SPA Cosmetics
Bangkok
Thajsko
http://www.bodhicosmetics.com