/    /    /    /    /  

Spa Magik Tělový peeling z Mrtvého moře 500 g

Značka:
Množství: 500 g
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Tělové peelingy se solí
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
383
ks
Bez DPH 317 Kč

Spa Magik Tělový peeling z Mrtvého moře 500 g

Solný tělový peeling Spa Magic pečuje o pokožku celého těla, skvěle ji zvláčňuje a udržuje pružnou. Sůl v kombinaci s kokosovým olejem a vitaminem E dodává pleti živiny potřebné pro zdraví a jemnost. Pravidelná masáž šetrně odstraňuje suché kožní buňky, zlepšuje prokrvení pokožky a tím pádem i její elasticitu a podporuje tak zdravý vzhled.

Sůl z Mrtvého moře má díky vysokému obsahu minerálů blahodárné účinky na všechny typy pleti, obzvlášť na tu citlivou, náchylnou k podráždění, alergiím i kožním onemocněním. Krystalky soli lehce odstraňují odumřelé kožní buňky a zjemňují tak hrubou kůži na loktech, pažích o kolenou. Kromě toho, sůl pokožku lehce tonizuje, posiluje její odolnost, zlepšuje stav celulitidy a dalších kožních nedokonalostí.

Kokosový olej a vitamin E pleť vyživují a podporují regeneraci pokožky. Kokosový olej má navíc schopnost hydratovat pokožku opravdu do hloubky. Výsledkem je hladká a jemná pleť. Solný peeling dodává pokožce celého těla nejenom živiny a vitaminy, ale při pravidelném používání také zdravý pěstěný vzhled.

Použití: Potřebné množství peelingu nanášejte na vlhkou pokožku od nohou nahoru pomocí krouživých pohybů směrem k srdci. Postupně aplikujte na celé tělo, soustřeďte se zejména na suchá a hrubá místa. Poté peeling důkladně smyjte vodou.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Maris Sal (Dead Sea Salts), Caprylic/Capric Tryglyceride (Coconut Oil), Parfum1), Tocopheryl Acetate (Vitamin E)
1) Natural essential oils
i
i

konzistence: sypká
specifická označení: oblast Mrtvého moře

Výrobce

Spa House
Winchet Hill Goudhurst
TN17 1JY Kent
Velká Británie
www.findershealth.cz