/    /    /    /  

Argital Tělový pudr s bílým jílem 100 g

Značka:
Množství: 100 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Prášky a jíly, Deodorační pudry
Certifikáty: BDIH, DEMETER
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
250
ks
Bez DPH 207 Kč

Argital Tělový pudr s bílým jílem 100 g

Argital Tělový pudr s bílým jílem je vhodný pro každodenní péči o pokožku celého těla. Báječně lehká struktura se velice snadno nanáší a zahalí vaše tělo do hedvábného závoje bílého pudru, který okamžitě zjemní vaši pokožku a dodá jí sametovou hebkost bez zatížení. 

Exkluzivní a čisté složení s bílým jílem napomáhá zabraňovat nadměrnému pocení a vzniku nepříjemného zápachu. Bílý jíl vyniká svými mimořádnými absorpčními schopnostmi, a proto je vhodnou ingrediencí pro efektivní vstřebávání nadbytečné vlhkosti. Působí příznivě proti mnoha kožním onemocněním včetně mykóz.

Tělový pudr dodá vaší pokožce dlouhotrvající osvěžení díky tymiánovému, mátovému a citronovému oleji. Skvěle tak neutralizuje zápach a nahrazuje jej příjemnou lehkou vůní, která vám dodá energii a svěžest. Díky nedráždivému složení je vhodný na všechny typy pokožky včetně dětské. Deodorační a zjemňující schopnosti tohoto pudru tak oceníte každý den.

Použití: Vhodný pro dospělé i děti. Naneste tenkou vrstvu na problémové partie tenkou vrstvu. Neoplachujte. Používejte i několikrát denně dle potřeby.

Argital Tělový pudr s bílým jílem 100 g

Argital Telový púder s bielym ílom je vhodný pre každodennú starostlivosť o pokožku celého tela. Báječne ľahká štruktúra sa veľmi ľahko nanáša a zahalí vaše telo do hodvábneho závoja bieleho púdru, ktorý okamžite zjemní vašu pokožku a dodá jej zamatovú hebkosť bez zaťaženia.

Exkluzívne a čisté zloženie s bielym ílom napomáha zabraňovať nadmernému poteniu a vzniku nepríjemného zápachu. Biely íl vyniká svojimi mimoriadnymi absorpčnými schopnosťami, a preto je vhodnou ingredienciou pre efektívne vstrebávanie nadbytočnej vlhkosti. Pôsobí priaznivo proti mnohým kožným ochoreniam vrátane mykóz.

Telový púder dodá vašej pokožke dlhotrvajúce osvieženie vďaka tymianovému, mätovému a citronovému oleji. Skvele tak neutralizuje zápach a nahrádza ho príjemnou ľahkou vôňou, ktorá vám dodá energiu a sviežosť. Vďaka nedráždivému zloženiu je vhodný na všetky typy pokožky vrátane detskej. Dezodoračné a zjemňujúce schopnosti tohto púdru tak oceníte každý deň.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Talc, Kaolin, Mentha Arvensis Oil1), Citrus Medica Limonum Oil1), Thymus Vulgaris Oil1), Citral2), Limonene2), Linalool2)
1) Organic agriculture, 2) Natural essential oils
i
i

konzistence: sypká
obal: plastový
typy pokožky: alergická pokožka, citlivá pokožka, mastná pokožka, normální pokožka, suchá pokožka

Výrobce

ARGITAL
Via Della Tecnologia, 9
97015 Modica
Itálie
www.argital.it