/    /    /    /    /  

BodhiSpa Tělový solný peeling Čajovník (Tea tree) 250 ml

Značka:
Množství: 250 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Tělové peelingy se solí
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
447
ks
Bez DPH 369 Kč

BodhiSpa Tělový solný peeling Čajovník (Tea tree) 250 ml

Tělový peeling Čajovník od BodhiSpa je kombinací několik rostlinných olejů a bambuckého másla, které pokožku spolu s vitaminem E chrání a vyživují. Vysoký podíl mořské soli z ní šetrně odstraní odumřelé kožní buňky, aniž by docházelo k jejímu podráždění či vysoušení. Peeling má díky tea tree oleji příjemnou svěží vůni.

Základ tělového peelingu tvoří kombinace mořské soli a rostlinných olejů. Mořská sůl šetrně odstraňuje odumřelé kožní buňky. Aby nedocházelo k vysušování pokožky, je peeling obohacen o bambucké máslo, rýžový, slunečnicový a sezamový olej. Tyto oleje spolu s vitaminem E pokožku zároveň vyživují, zjemňují a chrání před škodlivými vnějšími vlivy. Tea tree olej chrání pokožku před bakteriemi a má pozitivní účinky při léčbě akné či jiných kožních problémů, a peeling má díky němu příjemnou svěží vůni.

Použití: Peeling naneste na navlhčenou pokožku, krouživými pohyby chvíli masírujte, aby se odstranily odumřelé kožní buňky a poté dobře opláchněte čistou vodou.

BodhiSpa Tělový solný peeling Čajovník (Tea tree) 250 ml

Telový peeling Čajovník od BodhiSpa je kombináciou niekoľkých rastlinných olejov a bambuckého masla, ktoré pokožku spolu s vitamínom E chránia a vyživujú. Vysoký podiel morskej soli z nej šetrne odstráni odumreté kožné bunky bez toho, aby dochádzalo k jej podráždeniu či vysúšaniu. Peeling má vďaka tea tree oleji príjemnú sviežu vôňu.

Základ telového peelingu tvorí kombinácia morskej soli a rastlinných olejov. Morská soľ šetrne odstraňuje odumreté kožné bunky. Aby nedochádzalo k vysušovaniu pokožky, je peeling obohatený o bambucké maslo, ryžový, slnečnicový a sezamový olej. Tieto oleje spolu s vitamínom E pokožku zároveň vyživujú, zjemňujú a chránia pred škodlivými vonkajšími vplyvmi. Tea tree olej chráni pokožku pred baktériami a má pozitívne účinky pri liečbe akné či iných kožných problémov, peeling má vďaka nemu príjemnú sviežu vôňu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Sea Salt, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Oil, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf, Limonene, Vitamin E
i
i

konzistence: emulze s tuhými částicemi
obal: plastový
vůně - druh: čajovník

Výrobce

Bodhi Herbal SPA Cosmetics
Bangkok
Thajsko
http://www.bodhicosmetics.com