/    /    /    /    /  

BodhiSpa Tělový solný peeling Siamese therapy 250 ml

Značka:
Množství: 250 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Tělové peelingy se solí
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
447
ks
Bez DPH 369 Kč

BodhiSpa Tělový solný peeling Siamese therapy 250 ml

Tělový solný peeling Siamese therapy od BodhiSpa je kombinací několik rostlinných olejů a bambuckého másla, které pokožku spolu s vitaminem E chrání a vyživují. Vysoký podíl himalájské soli šetrně odstraní odumřelé kožní buňky, aniž by docházelo k podráždění či vysoušení pokožky. Kombinace oleje z citronové trávy a levandule dodává peelingu nádhernou vůni.

Základ tělového peelingu tvoří himalájská sůl a rostlinné oleje. Himalájská sůl je nejčistší formou soli, která spolu s práškem z listů citronové trávy šetrně odstraňuje odumřelé kožní buňky. Aby nedocházelo k vysušování pokožky, je peeling obohacen o bambucké máslo, rýžový, slunečnicový a sezamový olej. Tyto oleje pokožku zároveň vyživují, zjemňují a chrání před škodlivými vnějšími vlivy. Esenciální olej z citronové trávy má antiseptické účinky, a díky tomu pokožku čistí a chrání před bakteriemi. Levandule pokožku zklidňuje a pomáhá hojit ekzémy či malé jizvy. Peeling krásně voní po citronové trávě a levanduli

Použití: Peeling naneste na navlhčenou pokožku, krouživými pohyby chvíli masírujte, aby se odstranily odumřelé kožní buňky a poté dobře opláchněte čistou vodou.

BodhiSpa Tělový solný peeling Siamese therapy 250 ml

Telový soľný peeling Siamese therapy od BodhiSpa je kombináciou niekoľkých rastlinných olejov a bambuckého masla, ktoré pokožku spolu s vitamínom E chránia a vyživujú. Vysoký podiel himalájskej soli šetrne odstráni odumreté kožné bunky bez toho, aby dochádzalo k podráždeniu či vysúšaniu pokožky. Kombinácia oleja z citrónovej trávy a levandule dodáva peelingu nádhernú vôňu.

Základ telového peelingu tvorí himalájska soľ a rastlinné oleje. Himalájska soľ je najčistejšou formou soli, ktorá spolu s práškom z listov citrónovej trávy šetrne odstraňuje odumreté kožné bunky. Aby nedochádzalo k vysušovaniu pokožky, je peeling obohatený o bambucké maslo, ryžový, slnečnicový a sezamový olej. Tieto oleje pokožku zároveň vyživujú, zjemňujú a chránia pred škodlivými vonkajšími vplyvmi. Esenciálny olej z citrónovej trávy antiseptické účinky, a vďaka tomu pokožku čistí a chráni pred baktériami. Levanduľa pokožku upokojuje a pomáha hojiť ekzémy či malé jazvy. Peeling krásne vonia po citrónovej tráve a levanduli.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Sodium Chlorid (Himalayan Salt), Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Cymbopogon Shoeanthus Leaf Powder,, Cymbopogon Citratus (Lemongrass) Oil, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Vitamin E
i
i

konzistence: emulze s tuhými částicemi
obal: plastový
vůně: exotická

Výrobce

Bodhi Herbal SPA Cosmetics
Bangkok
Thajsko
http://www.bodhicosmetics.com