/    /    /    /  

Argital Tělový zábal prohřívací ze zeleného jílu 500 ml

Značka:
Množství: 500 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Tělové masky
Certifikáty: BDIH
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
520
ks
Bez DPH 430 Kč

Argital Tělový zábal prohřívací ze zeleného jílu 500 ml

Prohřívací tělový zábal Argital zahřívá a uvolňuje klouby i svaly díky obsahu bylinných výtažků. Zábal ulevuje od bolesti zad, krční páteře i kloubů, napomáhá od zánětů a zlepšuje funkčnost celého pohybového aparátu.

Základ tělového zábalu tvoří zelený jíl, který má výborné protizánětlivé vlastnosti a uvolňuje svaly. Tomuto uvolnění napomáhají oleje a rostlinné výtažky, které proniknou hluboko do pokožky, pomohou jejímu správnému prokrvení a tím i dobré funkci. Tělový zábal obsahuje množství olejů a výtažků, které působí protizánětlivě, dezinfekčně a zmírňují příznaky revmatismu a artritidy.

Oleje z libavky, pinie, tymiánu, tea tree, skořice a oregana jsou bohaté na množství silic a látek, které zlepšují prokrvení pokožky, ulevují od bolesti a napomáhají regeneraci svalů i kloubů. Prohřívací tělový zábal zlepšuje prokrvení, pomáhá od bolesti a je výborným pomocníkem při revmatismu a jiných kloubních onemocněních.

Použití: Tenkou vrstvu zábalu aplikujte na požadované partie těla, zakryjte papírovou utěrkou a zabalte bavlněnou látkou. Nechte působit 10-20 minut a smyjte vlažnou vodou. Zábal je vhodný pro každodenní použití.

Upozornění: Dbejte, aby se zábal nedostal do kontaktu se sliznicemi a očima!

Argital Tělový zábal prohřívací ze zeleného jílu 500 ml

Hrejivý telový zábal Argital zahrieva a uvoľňuje kĺby aj svaly vďaka obsahu bylinných výťažkov. Zábal uľavuje od bolesti chrbta, krčnej chrbtice i kĺbov, napomáha od zápalov a zlepšuje funkčnosť celého pohybového aparátu.

Základ telového zábalu tvorí zelený íl, ktorý má výborné protizápalové vlastnosti a uvoľňuje svaly. Tomuto uvoľneniu napomáhajú oleje a rastlinné výťažky, ktoré preniknú hlboko do pokožky, pomôžu jej správnemu prekrveniu a tým aj dobrej funkcii. Telový zábal obsahuje množstvo olejov a výťažkov, ktoré pôsobia protizápalovo, dezinfekčne a zmierňujú príznaky reumatizmu a artritídy.

Oleje z gaultérie, pínie, tymianu, tea tree, škorice a oregana bohaté na množstvo silíc a látok, ktoré zlepšujú prekrvenie pokožky, uľavujú od bolesti a napomáhajú regenerácii svalov i kĺbov. Hrejivý telový zábal zlepšuje prekrvenie, pomáha od bolesti a je výborným pomocníkom pri reumatizme a iných kĺbových ochoreniach.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Solum Fullonum, Aqua, Glycerin, Gaultheria Procumbens Oil, Pinus Pumilio Oil, Camphor Oil, Thymus Vulgaris Oil, Capsicum Frutescens Oleoresin, Malaleuca Viridiflora Leaf Oil, Cinnamomum Zeylenicum Oil, Origanum Vulgare Oil, Styrax Benzoin Extract, Xantan Gum, Alcohol
i
i

konzistence: velmi hutná krémová
obal: plastový
přebal: papírový
typy pokožky: normální pokožka

Výrobce

ARGITAL
Via Della Tecnologia, 9
97015 Modica
Itálie
www.argital.it