/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Terpentýn bio 5 ml

Značka:
Množství: 5 ml
Kategorie: Éterické oleje S - Z
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Nobilis Tilia Terpentýn bio 5 ml

Nobilis Tilia Terpentýn je čistá rostlinná silice pocházející z Portugalska. Obsahuje jedinečné biostimulační terpeny, které se přirozeně nacházejí v éterickém oleji z borovie přímořské a jsou získávány destilací její pryskyřice. Esence má typickou balzamickou vůni, která působí na tělo i mysl.

Tato rostlinná silice má významné detoxikační účinky a podporuje vylučování škodlivýc látek z těla. Uvolňuje zahlenění a je skvělým pomocníkem při onemocněních dýchacího traktu, jako je chřipka či nachlazení. Zároveň prohřívá celé tělo.

Éterický olej Terpentýn také ulevuje od bolestí zejména kloubů a uvolňuje jejich ztuhlost. Lze jej použít například do masážních olejů a používat při artróze či revmatismu. Terpentýn zároveň stimuluje lymfatický systém a pomáhá zmírňovat otoky.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pro rychlý účinek nařeďte éterický olej čistým rostlinným olejem a aplikujte na pokožku. Éterický olej nepoužívejte nezředěný.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 5 let věku. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Pinus Pinaster Oil
i
i

aromaterapeutické účinky: nachlazení a viróza, revmatismus a artritida, svalové napětí a křeče
konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz