/    /    /    /    /  

Batex Thermo deka prodloužená, 206 B

Značka:
Množství: 140x220 cm, 0.8 kg
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Kategorie: Speciální přikrývky
Produktová řada: Batex ALLERGY
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
1020
ks
Bez DPH 843 Kč

Batex Thermo deka prodloužená, 206 B

Batex Thermo deka prodloužená vás mile překvapí svými vlastnostmi. Ačkoliv je velice tenká, svými hřejivými schopnostmi se vyrovná objemnějším přikrývkám. Díky kompaktní velikosti a nízké hmotnosti ji můžete používat jak doma, tak například při cestování či jako záložní přikrývku pro hosty. Thermo deka je nabízena jak v klasické, tak v prodloužené délce, aby se maximálně přizpůsobila vašim požadavkům.

Tato lehká přikrývka se skládá ze dvou tenkých dek plněných vrstvou mykaného polyesterového dutého vlákna. Tyto dvě vrstvy jsou napevno spojené sešitím a vytváří se mezi nimi vzduchová kapsa, jež zvyšuje termoizolační efekt. Díky tomu zachovává dokonalý teplotní komfort v průběhu celé noci a efektivně brání prochladnutí. 

Thermo deka je vhodná pro použití jak v chladnějších, tak teplejších měsících. Ihned se přizpůsobí aktuální okolní teplotě a díky vysoké prodyšnosti a vzdušnosti dutého vlákna se pod ní nezpotíte. Povrch přikrývky je velice příjemný k pokožce a je vyrobek z tkaniny ve složení bavlna polyester, jež se vyznačuje dlouhodobou životností.

Přikrývku plněnou dutými vlákny lze bez obav prát v pračce až do teploty 95 °C. Vysoká teplota vody zajistí nejen dokonalou čistotu, ale také perfektní odstranění veškerých alergenů.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Batex Thermo deka prodloužená, 206 B

Batex Thermo deka predĺžená vás milo prekvapí svojimi vlastnosťami. Hoci je veľmi tenká, svojimi hrejivými schopnosťami sa vyrovná objemnejším prikrývkam. Vďaka kompaktnej veľkosti a nízkej hmotnosti ju môžete používať doma, ale aj napríklad pri cestovaní či ako záložnú prikrývku pre hostí. Thermo deka je ponúkaná v klasickej, ale aj predĺženej dĺžke, aby sa maximálne prispôsobila vašim požiadavkám.

Táto ľahká prikrývka sa skladá z dvoch tenkých diek plnených vrstvou mykaného polyesterového dutého vlákna. Tieto dve vrstvy sú napevno spojené zošitím a vytvára sa medzi nimi vzduchová kapsa, ktorá zvyšuje termoizolačný efekt. Vďaka tomu zachováva dokonalý teplotný komfort v priebehu celej noci a efektívne bráni prechladnutiu.

Thermo deka je vhodná pre použitie v chladnejších, ale aj teplejších mesiacoch. Ihneď sa prispôsobí aktuálnej okolitej teplote a vďaka vysokej priedušnosti a vzdušnosti dutého vlákna sa pod ňou nespotíte. Povrch prikrývky je veľmi príjemný k pokožke a je vyrobený z tkaniny v zložení bavlna / polyester, ktorá sa vyznačuje dlhodobou životnosťou.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Duté vlákno, Bavlna, Polyester
i
i

barva: bílá
lůžkoviny - povrchový materiál: bavlna a polyester
lůžkoviny - výplně: duté vlákno
produktové řady: Batex ALLERGY

Výrobce

BATEX style
Palkovice 57
739 41 Palkovice
Česká republika
www.batex-style.cz