/    /    /    /    /  

Saloos Thuja 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Éterické oleje S - Z
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
69
ks
Bez DPH 57 Kč

Saloos Thuja 10 ml

Saloos Thuja je čistá rostlinná silice s výraznou bylinnou vůní s pryskyřičnými tóny. Na dlouhou dobu provoní vaši domácnost či pracoviště a skvěle neutralizuje nepříjemné pachy. Díky svým přirozeným antiseptickým vlastnostem je často využívána jako dezinfekce do místností.

Esenciální olej Thuja je vhodným pomocníkem při infekcích dýchacího traktu. Účinně ulevuje od příznaků respiračních onemocnění, jako je chřipka, rýma či nachlazení. Brání množení škodlivých mikroorganismů a uvolňuje dýchací cesty.

Tento éterický olej je často využíván také v kosmetice pro dokonalé vyčištění pleti. Je zejména vhodný na pokožku trpící akné či ucpanými póry. Zároveň ulevuje od bolestí pohybového aparátu a můžete jej použít jako součást masážních olejů na bolavé svalstvo a klouby.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.

Saloos Thuja 10 ml

Saloos Tuja je čistá rastlinná silica s výraznou bylinnou vôňou so živicovými tónmi. Na dlhú dobu prevonia vašu domácnosť či pracovisko a skvele neutralizuje nepríjemné pachy. Vďaka svojim prirodzeným antiseptickým vlastnostiam je často využívaná ako dezinfekcia do miestností.

Esenciálny olej Tuja je vhodným pomocníkom pri infekciách dýchacieho traktu. Účinne uľavuje od príznakov respiračných ochorení, ako je chrípka, nádcha či nachladnutie. Bráni množeniu škodlivých mikroorganizmov a uvoľňuje dýchacie cesty.

Tento éterický olej je často využívaný aj v kozmetike pre dokonalé vyčistenie pleti. Je najmä vhodný pre pokožku trpiacu na akné či upchaté póry. Zároveň uľavuje od bolestí pohybového aparátu a môžete ho použiť ako súčasť masážnych olejov na boľavé svalstvo a kĺby.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz