/    /    /    /    /  

Saloos Thymián červený 5 ml

Značka:
Množství: 5 ml
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Éterické oleje S - Z
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
151
ks
Bez DPH 125 Kč

Saloos Thymián červený 5 ml

Saloos Tymián červený je rostlinná silice bez přidaných syntetických látek. Tymián se vyznačuje charakteristickou vůní se svěžími bylinnými tóny. Působí na psychickou i tělesnou stránku organismu a pomáhá posilovat imunitní systém, díky čemuž dlouhodobě bojuje proti infekcím.

Éterický olej z tymiánu červeného je velice vhodný při zánětech dýchacích cest. Oceníte jej v období zvýšeného výskytu rýmy a nachlazení. Udržuje průchodnost dýchacího systému, podporuje vylučování hlenu a působí uvolňujícími účinky také při zánětech dutin.

Tymián červený také ulevuje od bolestí a je velice oblíbenou součástí masážních olejů při onemocněních pohybového aparátu. Zmírňuje příznaky revmatizmu a přináší uvolnění při svalových stazích. Zároveň podporuje trávení a pomáhá při nechutenství či nadýmání.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.

Saloos Thymián červený 5 ml

Saloos Tymian červený je rastlinná silica bez pridaných syntetických látok. Tymian sa vyznačuje charakteristickou vôňou so sviežimi bylinnými tónmi. Pôsobí na psychickú aj telesnú stránku organizmu a pomáha posilňovať imunitný systém, vďaka čomu dlhodobo bojuje proti infekciám.

Éterický olej z tymianu červeného je veľmi vhodný pri zápaloch dýchacích ciest. Oceníte ho v období zvýšeného výskytu nádchy a nachladnutí. Udržuje priechodnosť dýchacieho systému, podporuje vylučovanie hlienu a pôsobí uvoľňujúcimi účinkami aj pri zápaloch dutín.

Tymian červený tiež uľavuje od bolestí a je veľmi obľúbenou súčasťou masážnych olejov pri ochoreniach pohybového aparátu. Zmierňuje príznaky reumatizmu a prináša uvoľnenie pri svalových sťahoch. Zároveň podporuje trávenie a pomáha pri nechutenstve či nadúvaní.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Thymus Vulgaris Oil
i
i

aromaterapeutické účinky: afrodiziakum, nachlazení a viróza, nespavost a nervozita, stres a úzkost
konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz