/    /    /  

Acorelle Toaletní voda Bílá orchidej

Značka:
Množství: 3 ml, vonný kapesník
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 50 ml / 507 Kč
Kategorie: Toaletní vody, Vzorky toaletních vod
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
35
ks
Bez DPH 29 Kč

Acorelle Toaletní voda Bílá orchidej

Toaletní voda Acorelle Bílá orchidej je složena z harmonického komplexu jemných květinových tónů v čele s oslňující exotickou bílou orchidejí. Výjimečný orchidejový extrakt je doplněn o osvěžující vůni čerstvých broskví a neodolatelně sladkých mandarinek, jež je vyváženě zkombinována s hřejivou a smyslnou vanilkou. Přitažlivý základ je plný dřevitých tónů s pižmem a lehce pikantním cedrovým dřevem pro ženský, elegantní a velice nadčasový efekt. 

Přírodní parfémy Acorelle kombinují vlastnosti aromaterapie a účinky éterických olejů. Mix přírodních vůní vás pohltí a jejich rafinované tóny vám ukážou, že příroda voní svěže a autenticky, zeleně a vzdušně, intenzivně a nově, tak nějak lépe. Éterické oleje mají velmi intenzivní účinky, voní prudce a silně, ale jejich kombinace v osvěžující parfémové vodě Acorelle vás naprosto pohltí svou jemnou a něžnou alternací autenticky přírodních vůní. Uvolněte se, relaxujte, užijte si to.

Použití: Naneste na prokrvená místa pokožky, jako je krk, zápěstí či za ušními lalůčky.

Acorelle Toaletní voda Bílá orchidej

Toaletná voda Acorelle Biela orchidea je zložená z harmonického komplexu jemných kvetinových tónov na čele s oslňujúcou exotickou bielou orchideou. Výnimočný orchideový extrakt je doplnený o osviežujúcu vôňu čerstvých broskýň a neodolateľne sladkých mandarínok, ktorá je vyvážene skombinovaná s hrejivou a zmyselnou vanilkou. Príťažlivý základ je plný drevitých tónov s pižmom a ľahko pikantným cédrovým drevom pre ženský, elegantný a veľmi nadčasový efekt.

Prírodné parfumy Acorelle kombinujú vlastnosti aromaterapie a účinky éterických olejov. Mix prírodných vôní vás pohltí a ich rafinované tóny vám ukážu, že príroda vonia sviežo a autenticky, zelene a vzdušne, intenzívne a novo, tak nejako lepšie. Éterické oleje majú veľmi intenzívne účinky, voňajú prudko a silno, ale ich kombinácia v osviežujúcej parfumovej vode Acorelle vás úplne pohltí svojou jemnou a nežnou alternáciou autenticky prírodných vôní. Uvoľnite sa, relaxujte, užite si to.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol, Parfum, Aqua, Isoeugenol, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový

Výrobce

Laboratoire Odysud
Allée du saylat - ZAC Agropole
47901 Agen cedex 9
Francie
tel: +33(0)5.53.66.90.89
www.laboratoire-odysud.fr