/    /    /  

Florascent Toaletní voda Casbah (Ksar), Aqua Orientalis 60 ml

Značka:
Množství: 60 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Další velikosti: 0,5 ml / 69 Kč
Kategorie: Toaletní vody
Produktová řada: Florascent Aqua Orientalis
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
1570
ks
Bez DPH 1298 Kč

Florascent Toaletní voda Casbah (Ksar), Aqua Orientalis 60 ml

Mystickou vůni přímo ze srdce Maroka přináší orientální toaletní voda Ksar Aqua Orientalis Florascent. Kombinuje v sobě vůni pečlivě vybraných vonných dřev vyváženou špetku orientálního koření spolu s lehce květinovými tóny. Vůně obsahuje pouze přírodní surové vonné složky, jež vytvářejí její jedinečný a osobitý nádech.

Hlavu této vůně tvoří jasná a průzračná kompozice snoubící květinové prvky mimózy s černým čajem a pronikavým kardamomem. Srdce vůně je plně oddané marocké růži a prozářenému růžovému dřevu. Vyvážená špetka orientálního koření a drahocenná ambra se pojí v lahodném závěru, a tvoří tak teplý a kořenitý základ toaletní vody.

Použití: Nanášejte vůni na suchou a čistou pokožku. Věnujte zvláštní pozornost více prokrveným místům, jako jsou krk, zápěstí či oblast za ušními lalůčky.

Florascent Toaletní voda Casbah (Ksar), Aqua Orientalis 60 ml

Mystickú vôňu priamo zo srdca Maroka prináša orientálna toaletná voda Ksar Aqua Orientalis Florascent. Kombinuje v sebe vôňu starostlivo vybraných driev vyváženú štipkou orientálneho korenia spolu s ľahko kvetinovými tónmi. Vôňa obsahuje iba prírodné surové vonné zložky, ktoré vytvárajú jej jedinečný a osobitý nádych.

Hlavu tejto vône tvorí jasná a priezračná kompozícia snúbiaca kvetinové prvky mimózy s čiernym čajom a prenikavým kardamómom. Srdce vône je plne oddané marockej ruži a prežiarenému ružovému drevu. Vyvážená štipka orientálneho korenia a drahocenná ambra sa spájajú v lahodnom závere a tvoria tak teplý a korenistý základ toaletnej vody.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol, Water, Parfum, Benzyl Alcohol, Cinnamyl Alcohol, Citral, Eugenol, Isoeugenol, Cinnamal, Coumarin, Geraniol, Anise Alcohol, Benzyl Cinnamate, Citronellol, Limonene, Farnesol, Linalool, Benzyl Benzoate, Evernia Prunastri Extract
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
produktové řady: Florascent Aqua Orientalis

Výrobce

Roland Tentunian
Waldstrasse 91
76133 Karlsruhe
Německo
www.florascent.de