/    /    /    /  

Florascent Toaletní voda Du Soleil, Aqua Colonia 60 ml

Značka:
Množství: 60 ml
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Další velikosti: 0,5 ml / 69 Kč
Kategorie: Toaletní vody, Toaletní vody pro muže, Dárky pro muže
Produktová řada: Florascent Aqua Colonia
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
1570
ks
Bez DPH 1298 Kč

Florascent Toaletní voda Du Soleil, Aqua Colonia 60 ml

Toaletní voda Florescent Du Soleil vám připomene letní dovolenou ve Středomoří. Unikátní směs kořeněných vůní vás zavede do teplých jižních krajů a je ztělesněním nezapomenutelných zážitků a dechberoucí volnosti. Je určena pro svobodomyslné muže, kteří mají v oblibě ušlechtilé vůně, ve kterých se snoubí dřevité tóny s jiskrným aroma citrusů.

Jako první se v této toaletní vodě představí vůně estragonu, jedné z nejaromatičtějčích bylin, která je oblíbená především ve Francii a dalších středomořských zemích. Estragon má jemně štiplavé aroma podobné anýzu a ihned vás zaujme svým sofistikovaným potenciálem. Skvěle se tak doplňuje s hřejivými tóny dřeva, jenž posílí vaši maskulinní stránku.

Smyslná vůně šalvěje pak probudí vaše smysly a zaručí vám nezapomenutelný aromaterapeutický zážitek. Spolu s osvěžujícím aroma cirtusových plodů pak vytváří harmonicky vyváženou vonnou kompozici, která podtrhne vaši osobnost. Základní tóny jsou tvořeny toskánským dřevem, díky kterým působí tato vůně velice elegantně a nenuceně.

Použití: Nanášejte vůni na suchou a čistou pokožku. Věnujte zvláštní pozornost více prokrveným místům, jako je krk, zápěstí či oblast za ušními lalůčky.

Florascent Toaletní voda Du Soleil, Aqua Colonia 60 ml

Toaletná voda Florascent Du Soleil vám pripomenie letnú dovolenku v Stredomorí. Unikátna zmes korenistých vôní vás zavedie do teplých južných krajov a je stelesnením nezabudnuteľných zážitkov a dychberúcej voľnosti. Je určená pre slobodomyseľných mužov, ktorí majú v obľube ušľachtilé vône, v ktorých sa snúbia drevité tóny s iskrivou arómou citrusov.

Ako prvá sa v tejto toaletnej vode predstaví vôňa estragónu, jednej z najaromatickejších bylín, ktorá je obľúbená predovšetkým vo Francúzsku a ďalších stredomorských krajinách. Estragón má jemne štipľavú arómu podobnú anízu a ihneď vás zaujme svojim sofistikovaným potenciálom. Výborne sa tak dopĺňa s hrejivými tónmi dreva, ktoré posilnia vašu maskulínnu stránku.

Zmyselná vôňa šalvie potom prebudí vaše zmysly a zaručí vám nezabudnuteľný aromaterapeutický zážitok. Spolu s osviežujúcou arómou citrusových plodov následne vytvára harmonicky vyváženú vonnú kompozíciu, ktorá podčiarkne vašu osobnosť. Základné tóny tvorí toskánske drevo a vďaka nim pôsobí táto vôňa veľmi elegantne a nenútene.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol, Water, Parfum, Benzyl Alcohol, Cinnamyl Alcohol, Citral, Eugenol, Isoeugenol, Cinnamal, Coumarin, Geraniol, Anise Alcohol, Benzyl Cinnamate, Citronellol, Limonene, Farnesol, Linalool, Benzyl Benzoate, Evernia Prunastri Extract
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
produktové řady: Florascent Aqua Colonia

Výrobce

Roland Tentunian
Waldstrasse 91
76133 Karlsruhe
Německo
www.florascent.de